Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
9 ноември 2017
Мислења
523
Поени од реакции
1.161
Не ви дојдоја CPB во Битола, ама затоа вие им отидовте до Кавадарци за да ги "искасате" хехе. Значи недај боже да и се намерачите на некоја група да ја тепате, ништо не може да ве запре. :pos:
 
Член од
2 март 2017
Мислења
452
Поени од реакции
1.538
Не ви дојдоја CPB во Битола, ама затоа вие им отидовте до Кавадарци за да ги "искасате" хехе. Значи недај боже да и се намерачите на некоја група да ја тепате, ништо не може да ве запре. :pos:
Дечко што ти е, луд си? Дечките од КА-БТ се најјаки хулигани на Балкан и пошироко, кога и да се тепаат победници се, тоа што вчера FA им бркаа женски по дискотеките у Кавадарци, и денес што CPB бришеа под со нив во нивна сала не се важи. КАСА СО ЗАБО. :pos::pos::pos:
 

LP1519

ЧастиОбраз
Член од
2 февруари 2012
Мислења
405
Поени од реакции
298
Убаво е људи кои су пред ПЦ да не коментирав глупости. Прво за пофалбу е што група како Лозари е улетела на Цпб на трибину. Лошо е што стока новинарска е од увек таква и ги има направено тија слике на кои се гледав људи..
А иначе што има врска што су сс шалови од своју групу? Да дадев на знаење дека су они..
 

ZelenoBel

Нова Битола
Член од
30 април 2013
Мислења
1.474
Поени од реакции
6.650
А шо е тука за мајтап праење ? Низ европа секоја недела има тепачки...И ништо не е чудно. Не збораме за убиства бе дечиња туку за ќотек. Русите пола свет го свртија за да се степат,вие само за мајтапи и сеир демеќ фаќате а тркала сте ништо немате видено. Тешки нека има вакви дешавки почесто, шо е срамно ако јаделе ќотек ? После тие ќе вратат ако му држи и така натаму... Секако порано знаме му зедоја на Лозари...нека јадат сега по тиква :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Член од
8 октомври 2015
Мислења
877
Поени од реакции
2.421
Дечко што ти е, луд си? Дечките од КА-БТ се најјаки хулигани на Балкан и пошироко, кога и да се тепаат победници се, тоа што вчера FA им бркаа женски по дискотеките у Кавадарци, и денес што CPB бришеа под со нив во нивна сала не се важи. КАСА СО ЗАБО. :pos::pos::pos:
Наместо пофалба за дечките шо извршија некаква акција,ти си се фатил за то како фа бркале женски..
Покажаја мадиња и му влетаја на трибина,и уште мислам дека е подобро од оние ваши обиди преку редарската служба..
 
Член од
9 ноември 2017
Мислења
523
Поени од реакции
1.161
А шо е тука за мајтап праење ? Низ европа секоја недела има тепачки...И ништо не е чудно. Не збораме за убиства бе дечиња туку за ќотек. Русите пола свет го свртија за да се степат,вие само за мајтапи и сеир демеќ фаќате а тркала сте ништо немате видено. Тешки нека има вакви дешавки почесто, шо е срамно ако јаделе ќотек ? После тие ќе вратат ако му држи и така натаму... Секако порано знаме му зедоја на Лозари...нека јадат сега по тиква :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Никој не се смее дека направиле акција и дека ги нападнале. Напротив мило ми е што се дешава нешто во државава на навивачки план. Јадеме гомна за дечкото што е од глава до пети со Лозари реквизити во акцијата. По видеата и сликите се гледа дека го јадат Лозари. Е сега за надвор што се случувало нема докази и тука можете да кажувате дека сте ги соблекле голи CPB. Баш тоа го напиша некој погоре дека ке излезете со такви муабети како сте ги тепале надвор и тоа се деси. За тоа се смееме, не за акцијата. :D
 

ZelenoBel

Нова Битола
Член од
30 април 2013
Мислења
1.474
Поени од реакции
6.650
Без разлика, тој шо беше знај, ќе си прашате, ако се искрени ќе кажат.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Член од
8 октомври 2015
Мислења
877
Поени од реакции
2.421
Полека,не брзај,шо корист и шо навивачко ќе беше ако одредена група од Кавадарци нападнат одредени личности во дискотека кои наводно се од Ск??Јас мислам дека то е еквивалентно на обичен фајт во ноќен клуб,никому ништо..
И шо тебе толку те засега и те повреди денешната случка ко немате врска со сите горенаведени групи,тркало едно.
 
Член од
2 март 2017
Мислења
452
Поени од реакции
1.538
Полека,не брзај,шо корист и шо навивачко ќе беше ако одредена група од Кавадарци нападнат одредени личности во дискотека кои наводно се од Ск??Јас мислам дека то е еквивалентно на обичен фајт во ноќен клуб,никому ништо..
И шо тебе толку те засега и те повреди денешната случка ко немате врска со сите горенаведени групи,тркало едно.
Не ме засега, а уште помалце да ме повреди. Пукам сеир, затоа што глумите нешто пољаци, а сте ку*ац. Биди ми поздравен тркало до следното понижување.
 
Член од
8 октомври 2015
Мислења
877
Поени од реакции
2.421
Не ме засега, а уште помалце да ме повреди. Пукам сеир, затоа што глумите нешто пољаци, а сте ку*ац. Биди ми поздравен тркало до следното понижување.
Како можи да не те засега ко во 2 страни испишани ,најголем број мислења се од тебе бе земен.Уште вие за сеир пукање сте,кромањонци..
 
Член од
11 декември 2013
Мислења
1.403
Поени од реакции
3.292
Нападнати 7- 10 дечки симпатизери на работнички, 2 ца од нив со дуксери цпб. Одма до бензинската се случи нападот, видов еден од дечките со крв на главата а друг на раката. Иако немам ништо со работнички и цпб едниот го познавам и лично што беше со крв позади увото на главата, нема Н од навивач. Траеше ова 30 сек и се разбегаа лозари и чкембоси. Не ги кривам лозари тој што носи дуксер од цпб треба да знае дека постои опасност. Се на се утакмица за 10ка. Фемили доминација.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom