Навивачки групи во Македонија!

Член од
8 ноември 2017
Мислења
144
Поени од реакции
259
Wowowowo каква масовна тепачка :vozbud::vozbud::vozbud:
Секој петок и сабота во кафани има барем десет помасовни тепачки од оваа. Не знам зошто замараш со вакви судири. Ај да сте нападнале кортео или да сте земале транспарент, па добро. Ама ваква тепачка е безвезе да ја спомињаш. Колку години имаш 15?
pa za koj kur e forumov za tvoite zaludni prikazni? za tebe mozebi e bezveze ,znam te boli i davas nepotrebni kritiki ,mozebi tebe ne ti interesira ama ima luge koji sakat da slusat za navivacki slucki koji se desavat niz skopskite ulici. Ne se glupiraj za dzabe ne si interesen ,ne sakam da trosam minuti od zivotot zamarejki so luge ko tebe

cao prijatno
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.708
Поени од реакции
12.482
Јебала те навивачка случка во која учествувале максимум десетина луѓе. Да имаше грам мозок ќе знаеше дека тема на јавен форум не служи да дискутирање на тепачки од таков ограничен карактер. Сите вие што движите во тој дел ве знаат по име и презиме, па уште и на форум потврдуваш дека си учествувал во тепачката. Глуп си.
 
Член од
2 март 2017
Мислења
452
Поени од реакции
1.538
hahaha pak ista prikazna sekogas tie sto go jadat se deca bez razlika kolku godini imat , tebe nisto ne ti ostana samo da zboruvas od internet sto se slucilo velas deka pak begavme a ne spomnuvas deka 5 protiv 10 bese tepackata kade go jadea momcite na debelo i izbegaa site , da ne sakas da cekame posle incidentot da dojdat policija:facepalm:
drug pat ne siri dezinformacii ,izlezi malce setajsi ne stoji samo vo internet:D
Аха теши си се знам што тепачи сте вие и нема потреба понатамошна дискусија, пред неколку страни баш реков ако имате доблест ќе признаевте минатиот пат на Кејот дека не ни дојдовте до Запад, максиумот ви беше Жабар од страната на Кале, ама битно објавивте што пишале несмасните од Екипа и "дојдовте до Запад" хехе.
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
1.971
Поени од реакции
1.864
Што те повреди вистината, дека користите ножеви и нонстоп бегате, на сликава што покажуваш како 100 мудоњи се тепаат на 1000+ љунги?
Хихихихи...ми смо храбро бјежали, а они су нам напали ко пичке... позната црногорска изрека:pos::pos::pos::pos::pos:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.365
Поени од реакции
68.029
Тоа што го зборам одамнa дека интересот за фудбалот во Македонија е се помал. Ако пред година-две во Чаир се редеа и на околните згради за да гледаат фудбал, на денешното дерби имаат пола празни блокови од можни 5, а на Шверцерската трибина никогаш немало помалку луѓе на дерби.
 
Член од
30 ноември 2013
Мислења
2.143
Поени од реакции
4.528
Ај маици, шалови, до негде ќе разбирам, ама дрес на Вардар избациле на ограда :tapp:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.365
Поени од реакции
68.029
Секоја година истите шалови. Дел од нив произведени во 2008 :D
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
144
Поени од реакции
259
Тоа што го зборам одамнa дека интересот за фудбалот во Македонија е се помал. Ако пред година-две во Чаир се редеа и на околните згради за да гледаат фудбал, на денешното дерби имаат пола празни блокови од можни 5, а на Шверцерската трибина никогаш немало помалку луѓе на дерби.
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom