Навивачки групи во Македонија!

Дискусија во форумот 'Навивачки групи' започната од Hooligan, 9 февруари 2008.

 1. razbirashh

  razbirashh No puedo,tengo nobio.

  Член од:
  11 мај 2014
  Мислења:
  849
  Допаѓања:
  1.821
  А ти портпарол ли си му, калуѓер у манастирот или Чкембар, па се најде прозван некаде?
   
 2. k0k014

  k0k014

  Член од:
  10 септември 2016
  Мислења:
  668
  Допаѓања:
  584
  Како христијански верник се најдов прозван.
   
 3. RaZ-R

  RaZ-R Артилерец

  Член од:
  8 ноември 2009
  Мислења:
  3.085
  Допаѓања:
  1.791
  [​IMG]
   
  На MacedoniaTimeless, GIS, kano и уште 4 други им се допаѓа ова.
 4. RebelMk

  RebelMk ₪ ₪ ₪

  Член од:
  18 октомври 2010
  Мислења:
  1.257
  Допаѓања:
  581
  Мислите ли дека оваа бројка на Комити е повеќе од онаа против Бате ?
   
 5. razbirashh

  razbirashh No puedo,tengo nobio.

  Член од:
  11 мај 2014
  Мислења:
  849
  Допаѓања:
  1.821
  Тука негде.
   
 6. fkv1947

  fkv1947

  Член од:
  19 август 2017
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  22
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На MacedoniaTimeless, kano, GIS и уште 9 други им се допаѓа ова.
 7. RebelMk

  RebelMk ₪ ₪ ₪

  Член од:
  18 октомври 2010
  Мислења:
  1.257
  Допаѓања:
  581
  И бројка отприлика :) ?
   
 8. GIS

  GIS

  Член од:
  21 октомври 2007
  Мислења:
  876
  Допаѓања:
  135
  ФК Беласица - ФК Саса Каменица, 16.09.2017

  21764755_1321054448022988_8575054774649605038_n.jpg
   
  На MacedoniaTimeless му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Crazy1312

  Crazy1312

  Член од:
  13 септември 2015
  Мислења:
  398
  Допаѓања:
  593
  Околу 3000
   
  На RebelMk му/ѝ се допаѓа ова.
 10. millwall

  millwall

  Член од:
  27 мај 2011
  Мислења:
  222
  Допаѓања:
  89
  Sileks 0:1 Shkupi, iako imalo zabrana nekolku decki prisutni na tribina.

  [​IMG]
  [​IMG]
   
 11. El Hefe

  El Hefe Banda Scura 30+

  Член од:
  5 октомври 2016
  Мислења:
  53
  Допаѓања:
  163
  2.коло Серија Ц (Исток) / 17.09.2017
  ФК Зрновка - ФК РУДАР 1:3

  По неуспехот да се освојат 3-те бода на домашен терен во првото коло оваа сезона, веќе во второто, и тоа на гостински терен нашите фудбалери ја забележаа првата победа за оваа сезона. Како и секогаш/секаде, не изостана поддршката од трибината од верните Багабонти.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На MacedoniaTimeless, Epsilon, toplinka и уште 4 други им се допаѓа ова.
 12. Фонтанероси К-3

  Фонтанероси К-3

  Член од:
  10 јуни 2015
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  94
  Дали има матееријал од Чкембадија овие 6 кола освен против Работинички ?
   
 13. Colt Willcox

  Colt Willcox Љамче-Бутин Фанс

  Член од:
  27 ноември 2007
  Мислења:
  25.199
  Допаѓања:
  39.372
  Ќе имаат викендов :icon_mrgr:
  Биле во Полска минатиов викенд.
   
 14. RichardRichardson

  RichardRichardson

  Член од:
  2 март 2017
  Мислења:
  100
  Допаѓања:
  107
  Ај не им се мешај во работа... Се спремаат за 24-ти, уште од пред 20 дена. :pos:
  --- Споено дупло мислење, 21 септември 2017 во 18:29 ---
  Блиску е Полска, ама Струмица (Беласица, куп и Академија Пандев 6-то коло ПМФЛ) е далеку. ;)
   
  На k0k014 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Фонтанероси К-3

  Фонтанероси К-3

  Член од:
  10 јуни 2015
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  94
  НАЈстара,НАЈјака, НАЈверна Број 1 тифо група. Не им треба да идат на стадион. Они се се нај,ја свртиле играта ред е сега на другите
   

Сподели преку: