Навивачки групи во Македонија!

Дискусија во форумот 'Навивачки групи' започната од Hooligan, 9 февруари 2008.

  1. razbirashh

    razbirashh No puedo,tengo nobio.

    Член од:
    11 мај 2014
    Мислења:
    917
    Допаѓања:
    1.970
    А ти портпарол ли си му, калуѓер у манастирот или Чкембар, па се најде прозван некаде?
     
  2. k0k014

    k0k014

    Член од:
    10 септември 2016
    Мислења:
    1.261
    Допаѓања:
    1.199
    Како христијански верник се најдов прозван.
     
  3. RaZ-R

    RaZ-R Артилерец

    Член од:
    8 ноември 2009
    Мислења:
    3.092
    Допаѓања:
    1.800
    [​IMG]
     
    На MacedoniaTimeless, GIS, kano и уште 4 други им се допаѓа ова.
  4. RebelMk

    RebelMk ₪ ₪ ₪

    Член од:
    18 октомври 2010
    Мислења:
    1.328
    Допаѓања:
    637
    Мислите ли дека оваа бројка на Комити е повеќе од онаа против Бате ?
     
  5. razbirashh

    razbirashh No puedo,tengo nobio.

    Член од:
    11 мај 2014
    Мислења:
    917
    Допаѓања:
    1.970
    Тука негде.
     
  6. fkv1947

    fkv1947

    Член од:
    19 август 2017
    Мислења:
    36
    Допаѓања:
    88
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    На MacedoniaTimeless, kano, GIS и уште 9 други им се допаѓа ова.
  7. RebelMk

    RebelMk ₪ ₪ ₪

    Член од:
    18 октомври 2010
    Мислења:
    1.328
    Допаѓања:
    637
    И бројка отприлика :) ?
     
  8. GIS

    GIS

    Член од:
    21 октомври 2007
    Мислења:
    880
    Допаѓања:
    144
    ФК Беласица - ФК Саса Каменица, 16.09.2017

    21764755_1321054448022988_8575054774649605038_n.jpg
     
    На MacedoniaTimeless му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Crazy1312

    Crazy1312

    Член од:
    13 септември 2015
    Мислења:
    409
    Допаѓања:
    611
    Околу 3000
     
    На RebelMk му/ѝ се допаѓа ова.
  10. millwall

    millwall

    Член од:
    27 мај 2011
    Мислења:
    254
    Допаѓања:
    112
    Sileks 0:1 Shkupi, iako imalo zabrana nekolku decki prisutni na tribina.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  11. El Hefe

    El Hefe Banda Scura 30+

    Член од:
    5 октомври 2016
    Мислења:
    60
    Допаѓања:
    175
    2.коло Серија Ц (Исток) / 17.09.2017
    ФК Зрновка - ФК РУДАР 1:3

    По неуспехот да се освојат 3-те бода на домашен терен во првото коло оваа сезона, веќе во второто, и тоа на гостински терен нашите фудбалери ја забележаа првата победа за оваа сезона. Како и секогаш/секаде, не изостана поддршката од трибината од верните Багабонти.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    На MacedoniaTimeless, Epsilon, toplinka и уште 4 други им се допаѓа ова.
  12. Фонтанероси К-3

    Фонтанероси К-3

    Член од:
    10 јуни 2015
    Мислења:
    80
    Допаѓања:
    128
    Дали има матееријал од Чкембадија овие 6 кола освен против Работинички ?
     
  13. Colt Willcox

    Colt Willcox Љамче-Бутин Фанс

    Член од:
    27 ноември 2007
    Мислења:
    25.511
    Допаѓања:
    40.650
    Ќе имаат викендов :icon_mrgr:
    Биле во Полска минатиов викенд.
     
  14. RichardRichardson

    RichardRichardson

    Член од:
    2 март 2017
    Мислења:
    206
    Допаѓања:
    276
    Ај не им се мешај во работа... Се спремаат за 24-ти, уште од пред 20 дена. :pos:
    --- Споено дупло мислење, 21 септември 2017 ---
    Блиску е Полска, ама Струмица (Беласица, куп и Академија Пандев 6-то коло ПМФЛ) е далеку. ;)
     
    На k0k014 му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Фонтанероси К-3

    Фонтанероси К-3

    Член од:
    10 јуни 2015
    Мислења:
    80
    Допаѓања:
    128
    НАЈстара,НАЈјака, НАЈверна Број 1 тифо група. Не им треба да идат на стадион. Они се се нај,ја свртиле играта ред е сега на другите
     

Сподели преку: