Навивачки групи во Македонија!

Дискусија во форумот 'Навивачки групи' започната од Hooligan, 9 февруари 2008.

 1. b3s1r

  b3s1r

  Член од:
  15 август 2016
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  4
  Strav i treper ste vie so zborovi alal da vie :pos::pos: ama dela nemate...
  Nie ne zboruvame nie imame dela, a i plus ne e vo nas stil da se falime za tepacki inace ako pocnam da pisuvam za odzemeni rekviziti niz skopje ili odzemeni transparenti 7 dena ke mi trebat....
  Zatoa sedi miren i nemoj vise da se sramis sebesi i svojata grupa so muabeti od 2002... :cool::cool:
  --- Споено дупло мислење, 18 април 2017 ---
  Vie so zborovi strav i treper ste :pos: :pos::pos::pos::pos:
   
  Последно уредено: 18 април 2017
 2. Фидо Дидо

  Фидо Дидо Гостин

  Ма што имам јас на вакви смешни форуми да се објаснувам со смешни навивачи. Не сте ни ми до колена! Мали мрсулави деца сте за мене.

  Од што се стресе и пола букви испоутиња. Ај сеа бркај работа у паркон и грицкај семки или јади пуканки и утре на школо.
  --- Споено дупло мислење, 18 април 2017 ---
  За мојата старосна граница, за старосната граница на мојата група од тоа време но и за денешни услови не претставувате ама баш никаква закана. Можеш да прошеташ и да ги заобиколиш моите одговори на темава.

  Една порака до тебе и до сите од твојот табор кои сте умислени дека сте којзнае какви навивачи ќе ви порачам следно.

  Не се бламирајте. Од такви како вас да знаете само колку неславно завршиле.
   
  Последно уредено од модератор: 18 април 2017
 3. b3s1r

  b3s1r

  Член од:
  15 август 2016
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  4
  Cim si jak na zborovi slab na dela si o
  Nema potreba da se nerviras i da pises cel tekst tuku samo pomiri se so realnosta... a vie so zborovi mozebi ste jaki ama na dela ne ste nigde a jas ti kazav i pogore ne e na nas Stil da zborime za frki ednostavno ne sakame da unistime so zborovi toa sto sme go postignale so dela... Ajde Cao :D
   
 4. RebelMk

  RebelMk ₪ ₪ ₪

  Член од:
  18 октомври 2010
  Мислења:
  1.300
  Допаѓања:
  599
  Првото е (анти Скопје), а второто некаков (мајмун).
  Објаснување кон кого е насочена оваа (мајмунска) симболика ? ? ?
  Iskra.png
   
 5. ADP

  ADP

  Член од:
  5 јули 2012
  Мислења:
  3.482
  Допаѓања:
  2.300
  KUP Shkendija - Vardar

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 6. RebelMk

  RebelMk ₪ ₪ ₪

  Член од:
  18 октомври 2010
  Мислења:
  1.300
  Допаѓања:
  599
  Погоре пишав ама никој од вашиве фанови не ми одговори.
  Гледам на трибината има закачено знаменце (анти Скопје) и "мајмун", па кон кого е насочено тоа ? Кого го сметате за примат :) ?
   
 7. Фидо Дидо

  Фидо Дидо Гостин

  Ако веќе идеме на дело. Не мора да одиме толку во прошлост. Ќе те поздравам само со сликава, па слободно коментирај „немаме дела“.

  ВАРДАР - слога 09/08/2015

  [​IMG]

  Бришете мислење ама ако. И 100 пати да ми избришете мислење 100 ќе пуштам да се знае кои се Комити.
   
 8. Tigri11

  Tigri11

  Член од:
  8 август 2013
  Мислења:
  99
  Допаѓања:
  14
  ova e tret pat objasnuvanje za majmunot dosea licno od mene, toa e za eden novinar Milenko ne go pamtam prezimeto, sto go narece Shkoran Mustafi " Shipon "
   
 9. ZelenoBel

  ZelenoBel Нова Битола

  Член од:
  30 април 2013
  Мислења:
  730
  Допаѓања:
  736
  Балисти дали мирно спиете ?
  Се гледаме штип

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  На k0k014 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. k0k014

  k0k014

  Член од:
  10 септември 2016
  Мислења:
  1.046
  Допаѓања:
  886
  Сигурно ли ќе се игра во штип?
   
 11. ZelenoBel

  ZelenoBel Нова Битола

  Член од:
  30 април 2013
  Мислења:
  730
  Допаѓања:
  736
  Да :)

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  На k0k014 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. k0k014

  k0k014

  Член од:
  10 септември 2016
  Мислења:
  1.046
  Допаѓања:
  886
  А како ќе се поделат картите брат се знае ли.Некако не ми е верно две навивачки групи од типот на балистите и вие да се сместат овде.Инаку ќе биде јако ќе имам можност да гледам како се тепаат кучињата на 3 минути од стадионот сум
   
 13. RebelMk

  RebelMk ₪ ₪ ₪

  Член од:
  18 октомври 2010
  Мислења:
  1.300
  Допаѓања:
  599
  Јас лично не сум прочитал каде тоа ти 3 пати имаш пишано :)
  Според мене пологично е дека овој мајмун ја симболизира цела македонска нација, теории на Карпати, луѓето од дрвата итн итн :)
  Flm на одговорот :)
   
 14. ckembarbtt

  ckembarbtt

  Член од:
  8 октомври 2015
  Мислења:
  244
  Допаѓања:
  239
  На шо трибини ќе не сместат незнам,ваљда ќе ограничат бројот на карти,3 пати подобра варијанта би била Струмица..
   
 15. 1992OC

  1992OC

  Член од:
  14 февруари 2014
  Мислења:
  216
  Допаѓања:
  53
  Strumica ke se igra 100%, u stip nema uslovi za dve ng.
   

Сподели преку: