НБА сезона 2021/22

Кои тимови ке играат плеј оф, ако ги иземеме главните пет фаворити (Имате право на шест гласа)


  • Вкупно гласачи
    44

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
3.672
Поени од реакции
2.573
Nurkic ja igra najdobrata utakmica vo karierata. Prvo poluvreme Ima 19 poeni 14 skoka 2 asiatencii.
Автоматски споено мислење:

Auuuu Nurkic vo element :vozbud::vozbud:
 
Последно уредено:

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
27.319
Поени од реакции
32.153
:facepalm:


Бебе да беше, немаше толку да плаче
Kakva picketina od covek e ova majko mila, onoj pa stekot mi go prai majk tajson u prajmot, vidi go, kvici kaj sudii za da izbrkaat deca od tribina. Tuuuuu, kopa dole u pickarskoto dno, pickarska nafta vadi.
Dva dena ovoj nema vo Evropa da izdrzi cim mu smeta thrash talk od deca, ke bara arenite da se praznat, gradovite, a nisto cudno i drzavite vo koi igra.
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.310
Поени од реакции
253
Kakva picketina od covek e ova majko mila, onoj pa stekot mi go prai majk tajson u prajmot, vidi go, kvici kaj sudii za da izbrkaat deca od tribina. Tuuuuu, kopa dole u pickarskoto dno, pickarska nafta vadi.
Dva dena ovoj nema vo Evropa da izdrzi cim mu smeta thrash talk od deca, ke bara arenite da se praznat, gradovite, a nisto cudno i drzavite vo koi igra.
I hope Bronny dies in a car crash,му рекла курвата како не ја избрка,башка негова е лигата шо сака праи.
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
27.319
Поени од реакции
32.153
I hope Bronny dies in a car crash,му рекла курвата како не ја избрка,башка негова е лигата шо сака праи.
Da, spored tvit na random covek sto ti sekako go zimas kako 1000% vistinit.
Znam deka se lozhis na mifkava, ali imaj na um deka idol ti e klasicna picka, nisto poveke. Od karakter ko onoj sto go imase Kobi kako lider na Lejkers, do ovoj sea, od kral, na kralica.
 
Член од
14 јули 2017
Мислења
142
Поени од реакции
236
За виа инцидент не знам, ако стварно му рекла таа I hope Bronny dies in a car crash, јас да сум така, лично би опнал шамар еден на навивачот.
Ама општо, Леброн колку и да го почитуев како играч, во последно време од каа почна да се меша и во политиката ми е страшно одвратен карактер, погаден од него нема. Можеби како играч го бива, ама како карактер е ептен џубре.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.182
Поени од реакции
3.989
Абе навивачите платиле карта и можат да викаат што сакаат а до егото на принцезата Брон е дали ќе се навреди или не.Освен ако прават вандализам или физички инцидент никој нема право да ги избрка од арената.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
3.672
Поени од реакции
2.573
Site ovie raboti na strana, slab e kako igrac ne e toa sto bese. Ama deka Lakersi ke stignat nekako do finale ne se somnevam. Treba da e finaleto Lakers-Nets. Ke grmi.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom