НБА сезона 2020/2021

Кои тимови ке изборат плеј ин или плеј оф, покрај овие сигурните (ЛАЛ, ЛАК, ЈЏ, ДН, МБ, БС, МХ, БН)


  • Вкупно гласачи
    100
Член од
23 февруари 2015
Мислења
888
Поени од реакции
1.277
Harden posle utakmicata kaza deka Rocketsi ne mozele da se opravat, dzabe bilo se. Pa da dodeka si tamu ti normalno deka nema, bruka od covek
 
Член од
30 јуни 2020
Мислења
1.243
Поени од реакции
4.783

Убаво би било да има вакви натпревари на скилс.

Пистол Пит и Џорџ Гервин да играа во денешна НБА партали ќе летаа на сите страни. :)))))))
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.682
Поени од реакции
5.295

Убаво би било да има вакви натпревари на скилс.

Пистол Пит и Џорџ Гервин да играа во денешна НБА партали ќе летаа на сите страни. :)))))))
Ги имаш сега Стеф Кари и Демиан Лилард ;) мислам ако збориме за погаѓање на кошот.
Ако збориме за асистенции, веќе отиде во пензија Џејсон Вилијамс. Негов и на Пистол Пит наследник којзнае кога ќе добиеме.
Лука Дончиќ ми доаѓа на памет, ама да видиме како ќе се развива неговата игра.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.111
Поени од реакции
3.919

Oooooo Shitttttt!!!!
Автоматски споено мислење:


Ја дадоа невестата.
Автоматски споено мислење:


WTF!!!
 
Последно уредено:
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.778
Поени од реакции
2.331
Цела клупа и иднина отиде на дебелкото. All in од Бруклин, потсеќа на сезоната кога ги донесоа Пирс и Гарнет. Да видиме што ќе испадне од ова :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom