НБА сезона 2020/2021

Кои тимови ке изборат плеј ин или плеј оф, покрај овие сигурните (ЛАЛ, ЛАК, ЈЏ, ДН, МБ, БС, МХ, БН)


  • Вкупно гласачи
    66
Член од
23 февруари 2015
Мислења
775
Поени од реакции
972
Harden posle utakmicata kaza deka Rocketsi ne mozele da se opravat, dzabe bilo se. Pa da dodeka si tamu ti normalno deka nema, bruka od covek
 
Член од
30 јуни 2020
Мислења
125
Поени од реакции
424

Убаво би било да има вакви натпревари на скилс.

Пистол Пит и Џорџ Гервин да играа во денешна НБА партали ќе летаа на сите страни. :)))))))
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.436
Поени од реакции
4.847

Убаво би било да има вакви натпревари на скилс.

Пистол Пит и Џорџ Гервин да играа во денешна НБА партали ќе летаа на сите страни. :)))))))
Ги имаш сега Стеф Кари и Демиан Лилард ;) мислам ако збориме за погаѓање на кошот.
Ако збориме за асистенции, веќе отиде во пензија Џејсон Вилијамс. Негов и на Пистол Пит наследник којзнае кога ќе добиеме.
Лука Дончиќ ми доаѓа на памет, ама да видиме како ќе се развива неговата игра.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
4.274
Поени од реакции
2.970

Oooooo Shitttttt!!!!
Автоматски споено мислење:


Ја дадоа невестата.
Автоматски споено мислење:


WTF!!!
 
Последно уредено:
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.748
Поени од реакции
2.231
Цела клупа и иднина отиде на дебелкото. All in од Бруклин, потсеќа на сезоната кога ги донесоа Пирс и Гарнет. Да видиме што ќе испадне од ова :)
 
На врв Bottom