НБА сезона 2020/2021

Кои тимови ке изборат плеј ин или плеј оф, покрај овие сигурните (ЛАЛ, ЛАК, ЈЏ, ДН, МБ, БС, МХ, БН)


  • Вкупно гласачи
    101
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.162
Поени од реакции
2.230
Во Бруклин ни оваа година нема да има изгледа СкЕрИ АурС ;(
АаааАаа нема, сга илз ќе прате видео од Харден како погаѓа 5 тројки по ред на тренинг
 
Член од
8 октомври 2021
Мислења
25
Поени од реакции
53

Si gledav random NBA videa po you tube, pa ova sakav da go spodelam ova. Dobar igrac ukupno se na se, kako i da e.
Автоматски споено мислење:


Eve vi i edna reklama. Gledam zamreno e na temava. Prodolzete si so diskusija. Mi se svigja reklamava (reklamive), mnogu e jaka. :D
 

Jankoff

ATP Expert
Член од
4 септември 2019
Мислења
597
Поени од реакции
639
Омилен ми беше во времето на Бостон. Најдобар осет за пас.. а и асистенциите му беа врв
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
952
Поени од реакции
1.472
Najdobar pure point guard sto sum go gledal zaedno so cp3, samo sto ima bubacki vo glavata i se posle boston osven sampionskiot lakers mu bese propast.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
3.748
Поени од реакции
2.672
Prvite desetina utakmici bez Irving bradata 30pts i 15 asiatencii prosek ke ima
Автоматски споено мислење:

Zmijata 35 prosek
 
Последно уредено:
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom