НБА сезона 2020/2021

Кои тимови ке изборат плеј ин или плеј оф, покрај овие сигурните (ЛАЛ, ЛАК, ЈЏ, ДН, МБ, БС, МХ, БН)


  • Вкупно гласачи
    100
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.106
Поени од реакции
2.161
Фурние бе! Иначе да и Никси добра петорка составија плус Тибодо од клупата.
Ти па сал за Фурние си се фанал, не гледаш дека има и други нови играчи како Розе, Рандал, Бателер...
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.111
Поени од реакции
3.919
Majami potpisa 1 godina mislam 2.5 milioni
Да ама повторно е повреден и се очекува да се врати негде пред Нова Година.За жал уште еден кошаркар на кој повредите му ја уништуваат кариерата.
 

volare_g

Nediplomiran i nedokvakan
Член од
28 февруари 2014
Мислења
416
Поени од реакции
858
Bledsoe neli bese del od klipersi koga bea big3 ? Griffin , KP i de andre jordan ?
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.111
Поени од реакции
3.919

Поп после освојување на Олимпијада:
"How the fuck you like us now bitches"
:pos::pos::pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom