НБА сезона 2019/2020

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
2.633
Поени од реакции
1.171
Harden od omilen igrac mi stana najodvraten, brej shto se desava so covekov kako da ne e toj, kako da zaboravil kosarka da igra...
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.164
Поени од реакции
9.164
Дефинитивно најмногу таленти на Рејсинг стар/руки-софмор утакмица од ко глеам ол-стар утамици..
4 нови мегаѕвезди доби НБА во Лука, Тре, Зајон и Морант.. А и Шаи, Берет, Ејтон, Руи, Кларк, Џексон,Нан имат ол-стар потенцијал
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
2.762
Поени од реакции
1.663
Дали вечерва братот Бертанс ќе царува и дарува?
 
На врв Bottom