НБА сезона 2019/2020

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.234
Поени од реакции
41.545
sea gleam na tmz, ima i slika od mestoto kade sto padnal navodno helikopter vo koj bil i on. se nadevam ne e tocno i ovie izmesale nekoi stvari.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.070
Поени од реакции
11.048
Хеликоптерска несреќа, сите загинати.
Ебати животот.
 

mr wednesday

We're soldiers. Soldiers don't go to hell.
Член од
24 јуни 2017
Мислења
1.649
Поени од реакции
7.997
неееееееее бееее? ???? ваљда е грешка ?!?!
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.291
Ne be ne ne mi se veruva wtf

premnogu surreal e ova wtf

ne pamtam nekad vaka out of nowhere i surreal nesto da se desilo

kao..gledam site sto postiraat so ista reakcija se..

ne mi se veruva ej
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.291
inace oficijalno confirmed od policija helicopter crash near LA, Calabasas, imalo pet dushi vo helikopterot i site se mrtvi

nemaat confirmed uste koi bile vo helikopterot
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.234
Поени од реакции
41.545
Tmz vazat za posran medium so paparaco storii nesto nalik na srpski magazini sto pisuvaat za karleusa sekoj vtor den i za ceca, iskreno se nadevam deka se uletale za klikovi i posetenost i ne im e proverena informacijava, izbrzana, sea ko virus se siri so brzina na svetlina site od niv prevzemaat.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.291
eh, batali toa drugi mediumi site od TMZ prevzemaat

ama ipak TMZ se tocni za ova

ccc ne mi se veruva ej
:( :( :(
Автоматски споено мислење:

socuvstvo :(
ne mi se pravi ni zaebancija za ova, bukvalno posle par minutki od ova na username-ot tvoj mi tekna :/
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.291
Tmz vazat za posran medium so paparaco storii nesto nalik na srpski magazini sto pisuvaat za karleusa sekoj vtor den i za ceca, iskreno se nadevam deka se uletale za klikovi i posetenost i ne im e proverena informacijava, izbrzana, sea ko virus se siri so brzina na svetlina site od niv prevzemaat.
Ne, ne

mozda se paparaco medium ama se akjurejt paparazo medium za vakvi raboti se sekogas tocni

i koga zborime paparaco medium ne se kao "ja sliknavme ovaa"

tuku odat so kamera u faca im vlagaat na lugjeto i gi prashuvaat, i posle toa sto ke dobijat kako odgovor go pravat opasen naslov i go gledas videoto direkt kako odgovaraat lugjevo
baska, se znaat golem del od celebsot so lugjevo od tmz od toa sto 24/7 gi sledat i gi snimaat

ama nema nisto mameno kaj TMZ vo golem del od situaciite
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.842
Поени од реакции
24.273
Tmz vazat za posran medium so paparaco storii nesto nalik na srpski magazini sto pisuvaat za karleusa sekoj vtor den i za ceca, iskreno se nadevam deka se uletale za klikovi i posetenost i ne im e proverena informacijava, izbrzana, sea ko virus se siri so brzina na svetlina site od niv prevzemaat.
Премногу bold е да пренесуваш fake news дека некој умрел, ако претходно немаш цврсти докази за истото.
И јас се надевам дека е грешка некоја, ма да не ми се верува овие TMZ да се заебаваат така со нечиј живот.
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.600
Поени од реакции
10.249
Tmz vazat za posran medium so paparaco storii nesto nalik na srpski magazini sto pisuvaat za karleusa sekoj vtor den i za ceca, iskreno se nadevam deka se uletale za klikovi i posetenost i ne im e proverena informacijava, izbrzana, sea ko virus se siri so brzina na svetlina site od niv prevzemaat.
Не грешат ТМЗ за смрт на селебрити

Страшно е ова, апсолутно од нигде, најшокантна смрт на атлета после Аиртон Сена...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom