НБА ФИНАЛЕ HEAT VS SAN ANTONIO

Член од
27 септември 2010
Мислења
5.057
Поени од реакции
7.128
4-3 но овој пат Сан Антонио.
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.364
H

Harry Callahan

Гостин
Би сакал Сан Антонио да ја земе титулата , но Мајами е сепак фаворитот во оваа серија нормално како и во секоја плеј оф серија од летото 2010 од како се оформи и од кога игра заедно големото трио .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom