НБА Сезона 2017-2018

Ако ги исклучиме 6те фаворити (GSW, LAL, SAS, BOS, 76ers, HOU) кои останати 10 ќе стигнат до плејоф?


  • Вкупно гласачи
    49
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 јануари 2013
Мислења
3.740
Поени од реакции
9.066
Дечки форумов беше паднат, ама да не преспиеме дека Лука братот удри уште една 40ка+ и за малку уште еден трипл дабл. И Вајтсајд ненормалниот лупна 10 блока и беше клучен фактор за победата.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
12.850
Поени од реакции
13.610
Шоу тајм мало се спрдамо

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
4.022
Поени од реакции
5.469
Јебига, мора и некој пораз да имаат, мада има уште една четвртина, се стигнува 15 поени.
Автоматски споено мислење:

Кур се стигнува, отидоа јабана :D
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.551
Поени од реакции
34.478
Имате тема за оваа сезона бе :D
Треба некој модератор да ја тргна оваа тема од важни и да ја стави таа од оваа сезона, да си седи најгоре..


..ама не знам кој е модератор во подфорумов, па ете ќе го тагнам @Peja989 кој со неговите супермодераторски способности би требало да може да го среди ова.
 

Peja989

Супер модератор
Член од
22 јули 2010
Мислења
29.457
Поени од реакции
72.262
Треба некој модератор да ја тргна оваа тема од важни и да ја стави таа од оваа сезона, да си седи најгоре..


..ама не знам кој е модератор во подфорумов, па ете ќе го тагнам @Peja989 кој со неговите супермодераторски способности би требало да може да го среди ова.
Ќе средам од дома, за еден саат.
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom