НБА Сезона 2017-2018

Ако ги исклучиме 6те фаворити (GSW, LAL, SAS, BOS, 76ers, HOU) кои останати 10 ќе стигнат до плејоф?


  • Вкупно гласачи
    49
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 август 2010
Мислења
38.035
Поени од реакции
106.829
Какви легенди од новинари има https://youtu.be/GFlct0smvnk
:pos::pos::pos::pos::pos:
@Stefan-kobe
Бреј како му се прснаа од смеење хахахаахахахахахаа Ама па и новинаров, кое глупо прашање еј, би се убил да сум на негово место. :D

Иначе знам дека се глупи шпекулации ама како би било секси Коби да се врати и на 40 години да ги прави мајмуни овие преценетиве денешни копита и да им скинат прстен на ГСВ со Леброн. :icon_lol:
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
3.088
Поени од реакции
4.461
Бреј како му се прснаа од смеење хахахаахахахахахаа Ама па и новинаров, кое глупо прашање еј, би се убил да сум на негово место. :D

Иначе знам дека се глупи шпекулации ама како би било секси Коби да се врати и на 40 години да ги прави мајмуни овие преценетиве денешни копита и да им скинат прстен на ГСВ со Леброн. :icon_lol:
Стивен стана да си иде хахахахахахах
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.944
Поени од реакции
5.140
Нoрмaлнo пoследниве сезoни нa терен немoже дa биде тoлку битен зa тимoт целa сезoнa нo имaше некoлку дoбри утaкмици.
Ке биде битен вo сoблекувaлнa,пред се зa мoтив и пример нa млaдитеМуреј,Вaлкер,Пoлти и др.
Тoни си зaминa,oстaнaa уште тoј и Пoлштo ке бидaт репер зa другите игрaчи.

 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.749
Поени од реакции
8.829
Да не претера малку?
Јас да ја претерам?..Коби во прајмот губеше лесно од Феникс,Детроит,Бостон и многу пати со подобар тим од овај на Леброн што го има сега а камоли од овај дрим тим на Голден Стејт...дали две ќе му земат е прашање не пак да ги победат..овај тим на Голден Стејт е друга димензија за сите против кој играл Коби.
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
3.088
Поени од реакции
4.461
Јас да ја претерам?..Коби во прајмот губеше лесно од Феникс,Детроит,Бостон и многу пати со подобар тим од овај на Леброн што го има сега а камоли од овај дрим тим на Голден Стејт...дали две ќе му земат е прашање не пак да ги победат..овај тим на Голден Стејт е друга димензија за сите против кој играл Коби.
Муабетот е Леброн и Коби заедно :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom