НАТПРЕВАР #58 Тема: ГУЖВИ - Гласање

  • Креатор на темата Let 3
  • Време на започнување

Гласам заЌ


  • Вкупно гласачи
    22
Статус
Затворена за нови мислења.

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
три фотографии за кои можете да гласате:

Let 3
Let 3.jpg


SkopjeUltra'
SkopjeUltra'.jpg


коцка
коцка.jpg


Anco
Anco.jpg

гласајте шо ќе гласате оти на 8 мај затвараме!
 
Последно уредено:

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
samo sto mislev da staam slika od guzvata vo crkva vo 5 min do 24
inaku imav i drugi sliki so guzvi,ama sakav bas od ovoj nastan,
pa neli e utre NEDELA, do utre do 24 casot se stavat sliki po tema.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
samo sto mislev da staam slika od guzvata vo crkva vo 5 min do 24
inaku imav i drugi sliki so guzvi,ama sakav bas od ovoj nastan,
pa neli e utre NEDELA, do utre do 24 casot se stavat sliki po tema.
да бее анчо во право си јас сум во друга временска зона, ај стави фотка па ќе те уклучам во натпревар, се извинувам за пропустот!
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
да бее анчо во право си јас сум во друга временска зона, ај стави фотка па ќе те уклучам во натпревар, се извинувам за пропустот!
ke ja stavam ( a imav slika guzva na skopski golubi za troski , Pa nemora guzva so luge (i neluge),interesni se koga gi hranime so krsen oriz i leb,kako domasni se,ne begaat),ama fotkava e pred da se otvori vratata.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
заради мој пропуст пошо цело време си мислев на коцкичката а не на модераторската работа со која хранам фамилијата, сум ја отворил темата тро порано па ќе се почека да се пријави уше некој, се извињаваме за неугодностите!
ПС фотките пријавете ги на тема за ПРИЈАВА
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Eве сме пак отворени за бизнис, гласање си трае 7 дена!
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
e taka te sakam, edna kocka to go svrte umot, a tek da bese simitka.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Мојот глас оди кај @Anco................, само во неговата слика има нешто позитивно и убаво:)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Мојот глас оди кај @Anco................, само во неговата слика има нешто позитивно и убаво:)
не дека ургирам сеа...ама знаеш на пример воопшто што се дешава во мојата фотка?
единствена позитивна, а на лет концертот е негативен?
не мораш де секогаш да коментираш коа немаш шо да кажеш, гласај само и готово :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
@SkopjeUltra' не те спомнав зашо шузнам за кој е и од кој агол ја гледа твојата фотка :P
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
@SkopjeUltra' не те спомнав зашо шузнам за кој е и од кој агол ја гледа твојата фотка :P
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
не дека ургирам сеа...ама знаеш на пример воопшто што се дешава во мојата фотка?
единствена позитивна, а на лет концертот е негативен?
не мораш де секогаш да коментираш коа немаш шо да кажеш, гласај само и готово :)
Јас колку што знам темава е за гласање, а секој оној кој што гласа има право да си каже зошто гласал. Башка многу би било поинтересно да се коментираат пријавените слики и да се каже зошто се гласа за нив. И јас не викам дека твојата слика или сликата на некој друг е лоша, но образложувам зошто сум гласал за тој што сум гласал. Ако не смее да се образложи зошто некој гласал за одредената слика, бар да се каже официјално да имаат сите до знаење:)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Јас колку што знам темава е за гласање, а секој оној кој што гласа има право да си каже зошто гласал. Башка многу би било поинтересно да се коментираат пријавените слики и да се каже зошто се гласа за нив. И јас не викам дека твојата слика или сликата на некој друг е лоша, но образложувам зошто сум гласал за тој што сум гласал. Ако не смее да се образложи зошто некој гласал за одредената слика, бар да се каже официјално да имаат сите до знаење:)[DOUBLEPOST=1462461763][/DOUBLEPOST]
Јас колку што знам темава е за гласање, а секој оној кој што гласа има право да си каже зошто гласал. Башка многу би било поинтересно да се коментираат пријавените слики и да се каже зошто се гласа за нив. И јас не викам дека твојата слика или сликата на некој друг е лоша, но образложувам зошто сум гласал за тој што сум гласал. Ако не смее да се образложи зошто некој гласал за одредената слика, бар да се каже официјално да имаат сите до знаење:)
Ма коментирај колку сакаш, во право си дека убаво еда се коментира...ама не да се тресне нешто, сите фотки се позитивни, на ниедна нема ништо лошо и неубаво...или ја нешто не гледам ;)
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Ма коментирај колку сакаш, во право си дека убаво еда се коментира...ама не да се тресне нешто, сите фотки се позитивни, на ниедна нема ништо лошо и неубаво...или ја нешто не гледам ;)
Не реков дека некоја од пријавените слики е лоша. Добро, можеби образложението ми е кратко и не доволно јасно, но еве сега поопширно ќе објаснам зошто сум гласал за @Anco. Гласав за неговата слика и ја прокоментирав како слика со позитивна и убава содржина/порака, затоа што неговата слика баш е опис на празникот кој помина, т.е. Велигден, а тоа мене ме потсеќа на нешто убаво, што ги зближува луѓето. И останатите слики се добри, но неговата ми имаше онака најпривлечна содржина за мене и покрај полошиот квалитет на истата:)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Јас колку што знам темава е за гласање, а секој оној кој што гласа има право да си каже зошто гласал. Башка многу би било поинтересно да се коментираат пријавените слики и да се каже зошто се гласа за нив. И јас не викам дека твојата слика или сликата на некој друг е лоша, но образложувам зошто сум гласал за тој што сум гласал. Ако не смее да се образложи зошто некој гласал за одредената слика, бар да се каже официјално да имаат сите до знаење:)[DOUBLEPOST=1462461763][/DOUBLEPOST]
Јас колку што знам темава е за гласање, а секој оној кој што гласа има право да си каже зошто гласал. Башка многу би било поинтересно да се коментираат пријавените слики и да се каже зошто се гласа за нив. И јас не викам дека твојата слика или сликата на некој друг е лоша, но образложувам зошто сум гласал за тој што сум гласал. Ако не смее да се образложи зошто некој гласал за одредената слика, бар да се каже официјално да имаат сите до знаење:)
Ма коментирај колку сакаш, во право си дека убаво еда се коментира...ама не да се тресне нешто, сите фотки се позитивни, на ниедна нема ништо лошо и неубаво...или ја нешто не гледам ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom