М2 Потрага по нова ѕвезда

Член од
9 октомври 2011
Мислења
20
Поени од реакции
4
Го имав ова ЦД во средно и ме фати носталгија за една песна(Џеват - После една ноќ со тебе) да не знае некој каде може да се најде цела плејлиста или барем таа песна со добар квалитет? Ја има песната на јутуб али со многу лоша снимка и слаб квалитет. Мислам дека ЦД-то гратис одеше со некој весник, не ми текнува баш. Или ако може некаде бесплатно да се симне? Еве овде го има, но се плаќа.





 
Ф

Флеш

Гостин
Го имав ова ЦД во средно и ме фати носталгија за една песна(Џеват - После една ноќ со тебе) да не знае некој каде може да се најде цела плејлиста или барем таа песна со добар квалитет? Ја има песната на јутуб али со многу лоша снимка и слаб квалитет. Мислам дека ЦД-то гратис одеше со некој весник, не ми текнува баш. Или ако може некаде бесплатно да се симне? Еве овде го има, но се плаќа.





Brat,se grebes za 300 denari .... Bojle plati ...
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.857
Поени од реакции
7.546
Го имам јас ЦД во само кој знае во каква состојба е бидејќи ми е напикано во куп ЦДа. Мислам беше во списанието Тин Шема или самостојно во трафика се продаваше ЦДво.

Ламбе победи таа година ми се чини. Скоро сите што беа во М2 сега си тераат некој сосема друг живот не снимаат песни, не пеат или ако тоа го прават го прават се поретко.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom