Музичка хронологија: 1993 година

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.159
Поени од реакции
33.441
Една од најубавите :pipi:
Испеана од мојот сограѓанин, победник на фестивалот во Опатија во 1962 година

 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
24.448
Поени од реакции
72.442
Една од оние песни што сме ги слушнале, а не сме знаеле како се викаат :D

1962
 

Kajgana Shop

На врв Bottom