Музика од видео игри

Член од
29 март 2013
Мислења
3.805
Поени од реакции
3.482
Пошо моментално играм Дум, можам да кажам дека одвреме - навреме тоа рифовите од индустрискиот метал знаат јако да ме здрмаат. :roker:

А најјако е кога ќе се деси после неколкуминутен (ultra violence) општ хаос во кој и јас самиот не знам што се десило и како сум го прошол...

 

Kajgana Shop

На врв Bottom