Музика од видео игри

Член од
1 ноември 2019
Мислења
312
Поени од реакции
293

Феноменална игра, феноменална песна :)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Стев

Word Bearer of the New World Chaos
Член од
19 декември 2019
Мислења
2.406
Поени од реакции
2.308
Ах добра во...првата половина. Нешто куса во одредени сегменти. Можда премногу амбициозна како игра.
Ова нешто малку малку што го симнав. Симпатично...иако влече бајги од машината за нешто од јунити енџинот...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom