Мој прв видео запис "33"

Член од
19 септември 2017
Мислења
4
Поени од реакции
10
Здраво дечки
Форумов ми го препорача еден другар. Сакам да го споделам мојот прв видео запис со вас за песната "33"
Критики се добредојени
 
Последно уредено:

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Интересно име имаш како за почетник на нашава пропадната естрада и можеби не е најпрофесионално ова што си го направил/снимил, но се гледа колку желба и душа си вложил во видеово. Честитки и ти посакувам многу успех понатаму!:)
 
Член од
19 септември 2017
Мислења
4
Поени од реакции
10
Интересно име имаш како за почетник на нашава пропадната естрада и можеби не е најпрофесионално ова што си го направил/снимил, но се гледа колку желба и душа си вложил во видеово. Честитки и ти посакувам многу успех понатаму!:)

Далеку сум од професионалец ама желбата е голема од 2009 почнав како freestyle артист и од 2013 почнав да снимам свои песни и конечно начекав ситуација да снимам и сопствен видео запис.
Ти благодарам за коментарот.
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
Добар текст можам да речам само што за сценографијава и акцијава на видеово во позадина ќе кажам дека има фори земени од И повторно Сам на Врчак,
 
Член од
19 септември 2017
Мислења
4
Поени од реакции
10
Добар текст можам да речам само што за сценографијава и акцијава на видеово во позадина ќе кажам дека има фори земени од И повторно Сам на Врчак,
Можеби има јас лично гледам да не копирам да бидам свој во се мило ми е што го сподели твоето мислење ти благодарам.
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.812
Дечки без замерка, ама рап, рапери, рап песнички во 2017та? Дали сте сериозни?
 
Член од
5 август 2016
Мислења
312
Поени од реакции
221
Мислам дека не му е целта пари, туку свој личен кејф :)

Sent from my Shoot_1 using Tapatalk
Сакам да кажам дека нема леб у Македонска естрада.

ps: ти си другарот што му го препорача форумот?
 

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.552
Поени од реакции
2.129
Сакам да кажам дека нема леб у Македонска естрада.

ps: ти си другарот што му го препорача форумот?
Да јас сум :)

Тоа е јасно. Тие што прават пари се бројат на прсти, а другите се во турбо фолкот.
 

a9mkd

Љетиф
Член од
14 јуни 2015
Мислења
495
Поени од реакции
274
Супер си, добар глас, бит али кај го избра тоа за уметничко име жити се? Не делуваш сериозно! :/
 

Kajgana Shop

На врв Bottom