Мотивација - видеа, песни, слики и цитати

Член од
29 јуни 2014
Мислења
12.201
Поени од реакции
13.938
Ми фали да го гледам Рич Пиана на јутуб, скроз беше отиден ама видеата му беа интересни, а коментарите под нив уште више:D овие другиве немаат ни п од персоналити, не ми е јасно како само имаат толку следбеници
 
Член од
14 јануари 2015
Мислења
7.597
Поени од реакции
12.356
Кул лик е Сет, ок за мотивација, има ок видеа за едукација, тренинг, а и доста искрен, приземјен и фамилијарен човек.
 
На врв Bottom