Мотивациони-сеир постери

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
7.923
Поени од реакции
12.977

:pos2:

mislam deka dobro go napraviv?
so mislite?
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
7.923
Поени од реакции
12.977

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
7.923
Поени од реакции
12.977
бидејќи се нацисти најверојатно овај?

:toe:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.306

Знам дека е малку политички, ама демотиватор е да го јебем... :)
 
На врв Bottom