Моментална физичка состојба (слики)

Член од
30 јули 2009
Мислења
1.770
Поени од реакции
1.058
Избришав преку 30 мислења од темава ради оф-топик или иницирање на непотребна дискусија.

Одсега натаму секое мислење во темава нека биде попратено со слика за моменталната физичка состојба, и доколку сака оној што ќе остави слика од него нека пише кратко инфо (време на вежбање, начин на исхрана, итн) во спротивно прашањата нека се одвиваат по приватни пораки или во другата тема за совети и прашања.

Значи кратко и јасно, доколку сакаш да го прашаш членот што ја поставил сликата како стигнал до тој резултат, цитирај го неговото корисничко име со @ (тука стои името) во оваа тема или по приватна порака.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Најслаби ми се градите, исто така треба да поработам на стомакот, нејќе и нејќе да се намали :D

И не, не е сликано ниту со шпорет, ниту со дигитрон, со ајфон 3ка е.
 

Attachments

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Најслаби ми се градите, исто така треба да поработам на стомакот, нејќе и нејќе да се намали :D

И не, не е сликано ниту со шпорет, ниту со дигитрон, со ајфон 3ка е.
Стомакот е секогаш најпроблематичен дел, кај повеќето барем. Нема поедини вежби кои даваат ист резултат кај секого, ќе треба да пробаш со различни режими пред да видиш на кој од нив најдобро ти реагира телото.

Другото супер (y)
 
Член од
15 февруари 2008
Мислења
395
Поени од реакции
397
Последно уредено:
S

Stef Bachatero

Гостин
Мртво кревање и чучњеви ти ја подобруваат мускулатурата во долниот дел на грб.
Особено ако идеш со 150 кг.
 
Член од
28 август 2013
Мислења
32
Поени од реакции
4
Вежбам само 2 месеци и тоа на маса
Ме нервираат спојлерите но сеуште сум на маса кога ке почнам да се чистам се надевам дека ќе ги снема[/ATTACH]
 

Attachments

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
image-1b783eaf4b6ae437d115d78f0eee013fd00e888eae20c5e485f7a31e46c34c4d-V.jpg
4 месец заврши. Не дека не сум задоволен ама пичка им матер на градите. Денеска имам ќе ги уништам.
 
Член од
28 август 2013
Мислења
32
Поени од реакции
4
2 Mesec bulk
+13kg i + nekolku %bf
btw neam kirilica na tel..
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom