Мои Photoshop дела

S

Sheldon Cooper

Гостин
zelim da podelim svoje radove sa ljudima,ne vidim problem u tome? ako ga ti vidis iznesi ga...

pandev....sam sam se ucio i isao sam na jedan forum za Photoshop,tamo ljudi znaju dosta pa su mi pomagali oko radova :)
Се е супер но потруди се да говориш на македонски и по можност да пишуваш на кирилица. Доколку не си во можност да пишуваш на македонски и кирилица можеш да:
1. употребиш Google Translate
2. пишуваш на англиски jазик
Иначе супер ти се делата :) Поздрав
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.665
Поени од реакции
4.387
Супер се сликите не знам зошто одма такви smartass коментари?
Дечкото само претстави свои дела не знам што ви беше финтава со плукањето ниту се фалеше ништо не направи за да го плукате.
И да не чинеа ќе му кажев добри се продолжи понатаму.
Страшна работа некултурава кај народов :facepalm:
 
Член од
13 мај 2012
Мислења
19
Поени од реакции
35
нема проблем ке се подрудам,мада ке испаднем смешан,ама нема врска... :)

Фала

smihajlo ама има не разни на овој свет ја тој знаем,него ми беше чудно зошто пљукање,не сум ништа лошо поставил
 
Член од
9 февруари 2007
Мислења
441
Поени од реакции
61
Се е супер но потруди се да говориш на македонски и по можност да пишуваш на кирилица. Доколку не си во можност да пишуваш на македонски и кирилица можеш да:
1. употребиш Google Translate
2. пишуваш на англиски jазик
Иначе супер ти се делата :) Поздрав

GLUPOSTI VO BOJA
angliski razbiras srpsko makedonski ne razbiras ??
aj ne seri ostaj go covekot neka si prezentira toa sto si ima ne go zamaraj so gluposti

btw top slikicki produzi dalje :)
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
GLUPOSTI VO BOJA
angliski razbiras srpsko makedonski ne razbiras ??
aj ne seri ostaj go covekot neka si prezentira toa sto si ima ne go zamaraj so gluposti
Миjахло само ги напишав правилата на форумот - дозволени jазици се македонски (официjален jазик на Р.М) и англиски (универзален светски jазик). Ниту навредив ниту кажав нешто погрешно. Што ти е проблемот?
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
aма роден сам во македониа ал цел живот проведоф во Србија,па го и забрави јазикот

уште една молба за чланови ако сакате придружите се на фан страница на фб

https://www.facebook.com/WallpaperGallery

фала :)
Одлична ствар брате, си одел на курс за ова или сам си научил?
 
Член од
13 мај 2012
Мислења
19
Поени од реакции
35
самоук,седнеш и вежбаш,мада не сакам да лажам има еден ФОТОШОП МАСТЕР,он ми помагаше око техника сега радим свашто :) ама још несум про
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
самоук,седнеш и вежбаш,мада не сакам да лажам има еден ФОТОШОП МАСТЕР,он ми помагаше око техника сега радим свашто :) ама још несум про
Па свака ти част, ја си помислив дека си про :)
иначе направив ти share фејсбук страната
 
Член од
13 мај 2012
Мислења
19
Поени од реакции
35
Фала много за подршка,сваки нови рад,ке поставим овде,а и на ФБ страницу,па ке видите увек шо има ново кај мене :)
--- надополнето: 13 мај 2012 во 18:03 ---
Фала много за подршка,сваки нови рад,ке поставим овде,а и на ФБ страницу,па ке видите увек шо има ново кај мене :)
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
Фала много за подршка,сваки нови рад,ке поставим овде,а и на ФБ страницу,па ке видите увек шо има ново кај мене :)
--- надополнето: 13 мај 2012 во 18:03 ---
Фала много за подршка,сваки нови рад,ке поставим овде,а и на ФБ страницу,па ке видите увек шо има ново кај мене :)


Ово се поштује :cuc:
 
Член од
13 мај 2012
Мислења
19
Поени од реакции
35
То ние мој рад,ама јесте мој сајт :)

испод свака слика има си име на члана кој го постави рад,тако да не сакам да узимам ништа што не је моје :)
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
Ми се допаѓа темава ама мислам дека треба насловот да се промени све друго си е супер.
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Одличен си, ти посакувам успешна работа...:)(y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom