Модни трендови

Член од
9 август 2023
Мислења
9
Поени од реакции
7
"Маж не може да изгледа подобро од тоа како што изгледа во троделен костум"
(костум во класична смисла, не од овие што го прават да изгледа како паун)

change my mind
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.662
Поени од реакции
4.728
slim farmerka + goli gluzdovi kade se nadziraat chorapchinja so cvetovi kacheni na elektrichen trotinet o_O
 
Член од
25 септември 2023
Мислења
111
Поени од реакции
119
Само за ептен добра нога, инаку јок.
Мене ме инспирира една пријателка што стави стори на фејс од Виена. Инаку не следам многу трендови и модели и појави. Гајле ми е. Сакам спортска облека само. Ама ножето кога и излезе нешто ме натера да се запрашам повеќе за ова и да истражам. Роберто Кавали се тие во црвеното ама на пример види ја таа во зеленото ем буцкаста ем нога беее... Тенк... А Тејлор Свифт како што ми е една од омилените пејачки сега уште толку ме стопи .... Ти имаш пробано ова???
 
Член од
20 мај 2023
Мислења
500
Поени од реакции
2.191
Мене ме инспирира една пријателка што стави стори на фејс од Виена. Инаку не следам многу трендови и модели и појави. Гајле ми е. Сакам спортска облека само. Ама ножето кога и излезе нешто ме натера да се запрашам повеќе за ова и да истражам. Роберто Кавали се тие во црвеното ама на пример види ја таа во зеленото ем буцкаста ем нога беее... Тенк... А Тејлор Свифт како што ми е една од омилените пејачки сега уште толку ме стопи .... Ти имаш пробано ова???
Машко сум јас.
 
Член од
25 септември 2023
Мислења
111
Поени од реакции
119
Машко сум јас.
Бате слушај ме ти мене. За машко само војничко и карго. И тоа глеј што повојничко да е. Сега има жени абе, планинарки сите носат така, прави мажи се. јас многу ги обожавам. Не знаеш шумска полиција ли е цивил ли е.

428.jpg 71xrbrHJp-L._AC_UY350_.jpg images (3).jpeg 08_62f3a8386d6ce.jpeg
 
Член од
20 мај 2023
Мислења
500
Поени од реакции
2.191
Бате слушај ме ти мене. За машко само војничко и карго. И тоа глеј што повојничко да е. Сега има жени абе, планинарки сите носат така, прави мажи се. јас многу ги обожавам. Не знаеш шумска полиција ли е цивил ли е.

Прегледај го приврзокот 392895Прегледај го приврзокот 392896Прегледај го приврзокот 392897Прегледај го приврзокот 392898
Јако бате.
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.540
Поени од реакции
9.094
Бате слушај ме ти мене. За машко само војничко и карго. И тоа глеј што повојничко да е. Сега има жени абе, планинарки сите носат така, прави мажи се. јас многу ги обожавам. Не знаеш шумска полиција ли е цивил ли е.

Прегледај го приврзокот 392895Прегледај го приврзокот 392896Прегледај го приврзокот 392897Прегледај го приврзокот 392898
Последниот е дрвокрадец...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom