Мобилниот што перфектно ке ти стои!?

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.813
Поени од реакции
25.383
Совршено! Англиска говорница! Кога кажував јас дека Англија ми е несудена љубов, никој не ми веруваше...:pipi::icon_lol:

your ideal phone is..


an English Phone booth
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
10.970
Поени од реакции
6.739
TiiiT your ideal phone is..


a Gun Phone:vozbud::vozbud:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154


Иначе ја знам дека цајканска Моторола ми е совршен телефон туку ај, ради реда ова :icon_lol:
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
59
NEBO 666 your ideal phone is..


a Motorola
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
17.459
Поени од реакции
27.245


lol, не е фер. Сакам и јас од овие гореспоменатите технологиски чуда. :icon_cry:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Латиница -

A Handsfree Phone

Кирилица -

A Nokia

Кампања - Пишувај кирилица! :pipi:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
79.261
Поени од реакции
169.518
Aбе ти го најде сајтов и сега нонстоп отвораш теми? :)
 
На врв Bottom