Ммф тројка

Член од
18 декември 2019
Мислења
26
Поени од реакции
14
Ме интересира ваше мислење зошто претежно има ффм тројки за разлика од ммф. Дали само бисексуалци прават ммф тројки или нема врска?
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.014
Поени од реакции
6.810
ММФ - Меѓународен монетарен фонд
ФФМ - Фудбалска федерација на Македонија

Него на темата, ммж е апла педерски.
 
Последно уредено:
Член од
18 декември 2019
Мислења
26
Поени од реакции
14
ММФ - Меѓународен монетарен фонд
ФФМ - Фудбалска федерација на Македонија

Него на темата, ммж е апла педерски.
Сакаш да кажиш дека ффм прават апла лезбејки само?
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
737
Поени од реакции
234
Ме интересира ваше мислење зошто претежно има ффм тројки за разлика од ммф. Дали само бисексуалци прават ммф тројки или нема врска?
у ммф сум уживал повеќе и нема нишо педерско ниту бисексуално у тоа
малоумно да
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
1.030
Поени од реакции
7.158
Ваљда ептен е табу и курвински за наши простори некое женско да се нафати за ммф тројку, а и македонштина нели одма ке искочи на виделину “брат ебасмо гу онуј дрољу двоица еј лом брат”...
А и ретко која би се нафатила на дп нели и два у уста, ептен е некако... ептенски : D Kолко и да некоја сања за овој, сања се мисли за сонува а не Сања како име haha
А и од мушки аспект е некако што викате Ви шубе, гол кур да глеаш, ке треа да се мачуеф за боље позу или еј ја сам на ред.

Ааа ффм тројка е посекси нели, ем женски ке си пробаф лезбо работе а и мушко ке се осеќа као на Олимп сс амброзију и нектар, куде попрво да га стаи еј, дупчиња на сфи стране, ке треа да ги ставља прсти сфугде, за да не га шиба промаја : D


А за бисексуалци штознам,не ме интересира, нека си мислиф они, ма што ги ебу... и двоицата, у тројку:ROFLMAO:
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
737
Поени од реакции
234
Интересен феномен.
Сите као нешо педерско вакво онакво..
Ама у порно никој не мисли така
 
Член од
31 март 2013
Мислења
253
Поени од реакции
142
Ограничени умови има многу. Не чини, неморално е, педерски е 2 мажи со 1 жена а во ред е 2 жени 1 маж. Се разбира дека на машкото повеќе му одговара со две женски ама не ми е јасно што е "педерското" во 2м. и 1 жена?
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
737
Поени од реакции
234
Ограничени умови има многу. Не чини, неморално е, педерски е 2 мажи со 1 жена а во ред е 2 жени 1 маж. Се разбира дека на машкото повеќе му одговара со две женски ама не ми е јасно што е "педерското" во 2м. и 1 жена?
Забораваме дека у мкд сексуалните фрустрации ќе останат на овој простор долго

Никој не ужива, сите внимаваат што и како ќе било.
Ја покомотен сум мжм
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.520
Блажо организирал оргии во неговата куќа, собрал 4 курви и ги викнал Перо и Ристо. Светлото се гаси и почнува забавата.
После некое време Блажо извикал: Пали светло, не бива ова вака!
Ристо го запалил светлото, а Блажо изнервиран им вика: Абе дај да се организираме малку, три пати кур лапам, цицка не фатив.
 
На врв Bottom