Младински додаток

Член од
3 март 2013
Мислења
292
Поени од реакции
334
Здраво дечки знае ли некој кога ќе почне исплатата на овај додаток(ако воопшто почне) т.е за лицата до 23 год што работат во производство ќе земаат уште по плус 3.000 на платата.
 
На врв Bottom