Ми треба ѕидар

Член од
3 април 2022
Мислења
7
Поени од реакции
0
Барам ѕидар кој знае да ѕида со обични блокови и да малтерисува. Ако знаете некој мајстор ве молам помагајте.
 

Pance24

Мариовец
Член од
26 август 2012
Мислења
270
Поени од реакции
104
Исто и кај мене е потребен зидар за мала квадратура.Патем за Скопје станува збор.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom