Мистична Кафана - За мистици со диплома only

Член од
7 септември 2016
Мислења
19.519
Поени од реакции
34.653

... поради каубојските филмови може и нешто поинаку, а сепак кафана! :)

 

Хептаграм XI

Ἱερὸς Γάμος
Член од
13 февруари 2010
Мислења
11.625
Поени од реакции
11.659
Pink Floyd,Говинца бате,а со вај Хепцата,шом ги брише коментарите толку насилно,ќе му препорачам да иде у кооперација и да го осете укусо на ваѓетичката со месен нарезак и чачакалици дават там ;)
Ако не да се тестира за аспергер,како неговио ученик.
Пренеси му на Коката порака од Хепта: ќе биде баниран следен пат со неговиот офтопик...
Ти беше колатерална штета, не коментирај офтопици... батали ги и гледај си ракијата :)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.519
Поени од реакции
34.653
бијонс вчера лом се направи од твојава ракија @Govinda , што тураш у неа? некои љубовни тревки што боди ти ги пушта потајно?
... никад ракија или нешто слично, само шампањско и по некое пиво на екс 1...2...глббб :brlav:

w1K.gif


бај де веј убав гол за Италија :bravobe:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.585
Поени од реакции
38.730
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
бијонс вчера лом се направи од твојава ракија @Govinda , што тураш у неа? некои љубовни тревки што боди ти ги пушта потајно?
Не турам никакви трафки. Само ја озрачам енергетски. Од тоа нема појако.
Pink Floyd,Говинца бате,а со вај Хепцата,шом ги брише коментарите толку насилно,ќе му препорачам да иде у кооперација и да го осете укусо на ваѓетичката со месен нарезак и чачакалици дават там ;)
Ако не да се тестира за аспергер,како неговио ученик.
Ај вие двајца телемити бивши и сегашни не ми ја контаминирајте кафаната со бош маабети.
Воа е Мистична кафана. Ако пиете нешо пијте.
kaubojci.gif


Ако не @Бијонс ке ги во покаже пато !
gitla.gif
 
H

Hyperion VI

Гостин
Пренеси му на Коката порака од Хепта: ќе биде баниран следен пат со неговиот офтопик...
Ти беше колатерална штета, не коментирај офтопици... батали ги и гледај си ракијата :)
Коката е Колумбјанец,ако мислете дека ја неам нишо научено од 10 години у О.Т.О.
Фаните дипломата,свиткајте ја и у anus.
Кроули гре ќе ви пише
 

Хептаграм XI

Ἱερὸς Γάμος
Член од
13 февруари 2010
Мислења
11.625
Поени од реакции
11.659
Никој не се заморува со тебе што си научил било каде :)
Се што ќе научиш, за тебе вреди, за никој друг... исто како и алкохолот: не пиеш за мене, пиеш за тебе! ;)
Бувни си една ракија од мене...
 
H

Hyperion VI

Гостин
Никој не се заморува со тебе што си научил било каде :)
Се што ќе научиш, за тебе вреди, за никој друг... исто како и алкохолот: не пиеш за мене, пиеш за тебе! ;)
Бувни си една ракија од мене...
Значи вија гарантирате за алкохоличари ,шо се психопати,а и некој,баба му шо си ја уапал за гркљано,па умрела еле?
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
@Хептаграм XI , @Hyperion VI ај бе вие полека малце со приватни маабети од вистинскио живот.
Разоткрите се дека се познавате и ај сеа уште слики еден од друг да си постирате да го ебам.
Шо ве боле курац за приватнио живот на другијо?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom