Мистериозно исчезнување на хрватски државјанин во Белград

Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.514
Поени од реакции
3.965
 

Coca Cola

Пашламарка
Член од
4 јануари 2009
Мислења
578
Поени од реакции
814
Сепак е мртов. Секогаш се има лажна надеж за оваквите случаи ама ретко завршува така како што фантазираме. Нека почива во мир
 

Hello Kitty

Soft Kitty, Warm Kitty
Член од
14 август 2006
Мислења
38.686
Поени од реакции
63.844
Го нашле на 100 метра од кај што исчезнал на место пребарано повеќе пати, како што спомнав во јануари.

My 5 c = ќе му го најдат телото подалеку, едно месец дена после исчезнувањево или никад нема да го најдат. Постои и шанса да му го најдат телото за едно месец дена, на место кое е пребарано веќе, повеќе пати.
Не ме прашувајте како дојдов до овие заклучоци.
Не тролам.
ок, не за месец него за 3 и пол.
 
Член од
26 јануари 2020
Мислења
359
Поени од реакции
409
Го нашле на 100 метра од кај што исчезнал на место пребарано повеќе пати, како што спомнав во јануари.

ок, не за месец него за 3 и пол.
Кажи нешто појче, ме заинтригира
 
Член од
13 април 2021
Мислења
1.712
Поени од реакции
6.121
Го нашле на 100 метра од кај што исчезнал на место пребарано повеќе пати, како што спомнав во јануари.

ок, не за месец него за 3 и пол.
Мене ме интересира како си дошол до тие заклучоци, бидејќи рече да не те прашваме како си дошол до тие заклучоци.

Греота, нека почива во мир. Стварно мислев и се надевав дека е жив.
Дури и сега, не мислам дека е давење во прашање, можда е убиен...
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.572
Поени од реакции
11.094
Местото каде го пронашле е неколку км од местото каде пливал дечкото. Одма после ,,панчевачки мост,, а тоа е сосем на другата страна(источна) од Белград
 

Hello Kitty

Soft Kitty, Warm Kitty
Член од
14 август 2006
Мислења
38.686
Поени од реакции
63.844
Местото каде го пронашле е неколку км од местото каде пливал дечкото. Одма после ,,панчевачки мост,, а тоа е сосем на другата страна(источна) од Белград
Јас лошо прочитав, околу раздалечината, кога пишав 100 метри од кај што исчезнал.

Сепак, поентата ми беше, дека ќе го најдат на место кое е неколку пати веќе пребарувано. А вака, дури и сум погодил дека ќе му го најдат телото подалеку. Комплетно точно испадна.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.572
Поени од реакции
11.094
Teloto pretpostavuvaat deka bilo zakačeno za gradežen šut od stariot pančevački most koj e srušen.
Faktički teloto celo vreme bilo na nekolku stotici metri od mestoto kade go pronajdoa
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.572
Поени од реакции
11.094
да...веќе некој порано објасни дека штом се затопли водата во реката, телото почнува да се надува и се крева горе

сепак...мислам дека со овој случај најважна е пораката према помладата генерација: нека гледаат на снимките како младичот по кратки ракави за нова година безврска трча низ белградските улици, и после влегува во реката

тоа го прави само една супстанца.....
 

Coca Cola

Пашламарка
Член од
4 јануари 2009
Мислења
578
Поени од реакции
814
Сепак е мртов. Секогаш се има лажна надеж за оваквите случаи ама ретко завршува така како што фантазираме. Нека почива во мир
да...веќе некој порано објасни дека штом се затопли водата во реката, телото почнува да се надува и се крева горе

сепак...мислам дека со овој случај најважна е пораката према помладата генерација: нека гледаат на снимките како младичот по кратки ракави за нова година безврска трча низ белградските улици, и после влегува во реката

тоа го прави само една супстанца.....
misterijata nikad nema da zavrsi poso tipot teca so telefon u raka, zapira taxi 2-3 pati, pred da stigne na mestovo namaluva brzina, se siminja i tolku.
mnogu ke bese polesno ako kamerata na restoranot savanova svrtena kon rekata rabotese, ama ete, ne rabotela u momentot. :toe:
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.572
Поени од реакции
11.094
Apla e rabotata deka bil na droga....
 
Член од
17 август 2011
Мислења
7.939
Поени од реакции
13.463
да...веќе некој порано објасни дека штом се затопли водата во реката, телото почнува да се надува и се крева горе

сепак...мислам дека со овој случај најважна е пораката према помладата генерација: нека гледаат на снимките како младичот по кратки ракави за нова година безврска трча низ белградските улици, и после влегува во реката

тоа го прави само една супстанца.....
која е таа супстанца
 
Член од
8 мај 2022
Мислења
524
Поени од реакции
1.611
8 страни тупење за рандом Хрват кој загинал во Белград. Денес во Украина ќе загинат 200-300 луѓе. Ама ова било мистериозно. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom