Мислење за HYUNDAI ix 35 4x4 2.0

Член од
16 јули 2021
Мислења
5
Поени од реакции
1
Размислувам да купам ваков модел од 2010 година. Ме интересира дали некој знае нешто за одржувањето на возилово, трошоци за регистрација, осигурување, достапност и цена на делови кај нас итн.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom