Мислење за Љупчо Грков од Пеем-Човекот што ќе убива луѓе и деца

Кое е вашето мислење за Љупчо Грков


  • Вкупно гласачи
    30
Член од
3 октомври 2020
Мислења
31
Поени од реакции
4
Знае ли некој нешто за кавадарчанецот Љупчо Грков што ја имаше локомарата Накома
Типов е заглавен во долгови на цело Кавадарци и пошироко, што по многубројните тепачки каде што одвај преживува бега за Лондон каде што работи како деливери,меѓутоа наместо да започне нов живот секојдневно се пушта на live каде што кажува дека ќе го убие Заев, дека Митко Јанчев е тенџере, дека он ќе бил новиот Тито, дека кога ќе се врати во Кавадарци ќе владее, меѓутоа неговата агресија секојдневно расте и започна да се заканува дека децата ќе ги убивал на мито и сите што го хејтаат, измислува навредливи невистини за многу луѓе,го има по гугл и насекаде, па затоа сакам да замолам доколку има кавадарчани на форумот (а и други) што имаат допирна точка со овој лик што не е ни за вмро ни за сдсм да изјасните мислење.

Автоматски споено мислење:

Слободно гласајте и дајте ваше мислење
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.145
Поени од реакции
25.574
Он сите ги вика армолепци, криминалци и љубоморни, сега кога ќе се врател во мкд сите ќе виделе кој е он :pos::pos::pos:
Од ова што гледам, и треба да сте исплашени.
 
Член од
3 октомври 2020
Мислења
31
Поени од реакции
4
Член од
24 март 2010
Мислења
15.145
Поени од реакции
25.574
Жити се од што страв брату?
Автоматски споено мислење:



Овој е тепан од цел град
Личи на моќен, способен и решен да ви се одмазди.
 
Член од
3 октомври 2020
Мислења
31
Поени од реакции
4
Личи на моќен, способен и решен да ви се одмазди.
Друже мене овој може да ми го дудла и пуши а и тепан е како магаре од цело кавадарци имам од таму многу пријатели што го знаат
Автоматски споено мислење:

Има врски кај кралицата. И е добар со многу индијци и пакистанци.
Врски кај кралицата а работи деливери
Инаку работи кај индиците бидејќи не знае јазик и му се смеат
Автоматски споено мислење:

Една минута овој да го слушаш, сфаќаш дека се работи за gojDo - пациент неизлечив.
Овој секој ден се пушта и сака да го замени Тито
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.145
Поени од реакции
25.574
Друже мене овој може да ми го дудла и пуши а и тепан е како магаре од цело кавадарци имам од таму многу пријатели што го знаат
Автоматски споено мислење:



Врски кај кралицата а работи деливери
Инаку работи кај индиците бидејќи не знае јазик и му се смеат
Автоматски споено мислење:



Овој секој ден се пушта и сака да го замени Тито
Од тоа што јас знам, намерно глуми деливери, за да биде на терен и да собира информации за Her Majesty. Мислам дека имаа личен дибрифинг еднаш неделно.

А тоа индијците и пакистанците ги врбува за доброволци. Сега кога излегоа од ЕУ сакаат да ја шират империјата и такви луѓе им се клучни.
 
Член од
3 октомври 2020
Мислења
31
Поени од реакции
4
Од тоа што јас знам, намерно глуми деливери, за да биде на терен и да собира информации за Her Majesty. Мислам дека имаа личен дибрифинг еднаш неделно.

А тоа индијците и пакистанците ги врбува за доброволци. Сега кога излегоа од ЕУ сакаат да ја шират империјата и такви луѓе им се клучни.
Овој јадеше ќотек во кавадарци дужен е и плус ќе го апсат
Инаку сака да ги тепа децата на Мито Јанчев и Заев
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.225
Поени од реакции
78.817
Moре ко ќе ви дојдат Гурки у Кавадарци, не ме викајте мене. Ја ќе се праам дека не ве познавам.
Автоматски споено мислење:

btw, гласав за добар и мислев дека само ја сум
 
Член од
3 октомври 2020
Мислења
31
Поени од реакции
4
Moре ко ќе ви дојдат Гурки у Кавадарци, не ме викајте мене. Ја ќе се праам дека не ве познавам.
Автоматски споено мислење:

btw, гласав за добар и мислев дека само ја сум
Озбилни ли сте?

Ајде нека каже кога ке си иде да ги пречекаме
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.225
Поени од реакции
78.817
Секој кој сака да испотепа политичари во Македонија, на обичниот човек духовно и физички утепан триес години, од истите тие политичари, ќе му личи ко херој.
Не разбирам што ти е чудно тука?

Нашите политичари матер и ебаа на земјава и народов, континуирано и систематски. Ако се појави некоја будала која ќе почне да ги тепа, на обичниот човек ко херој ќе му личи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom