Мики Ли Трајчевски, формално од Штип а духовно од светот на Брус Ли!

Towelie

теХАЦЕ
Член од
26 јуни 2011
Мислења
307
Поени од реакции
254
Ќе го има документарецот на Јутјуб/Вимео, или пак за даунлоад?
 
Член од
2 февруари 2008
Мислења
94
Поени од реакции
13
Ќе го има документарецот на Јутјуб/Вимео, или пак за даунлоад?
У блиска иднина нема. Зборам за YouTube и Vimeo. За download да не правеме муабет :)))
Ќе има (ваљда) проекција у Штип, и у Скопје. У Скопје очекуваме некаде октомври, ноември :)))

За Штип, уште не се знае :)))
--- надополнето: 27 јули 2012 во 14:28 ---
Ќе го има документарецот на Јутјуб/Вимео, или пак за даунлоад?
А у Струмица да се надеваме дека ќе го има на AsterFest :)))
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.313
У блиска иднина нема. Зборам за YouTube и Vimeo. За download да не правеме муабет :)))
Ќе има (ваљда) проекција у Штип, и у Скопје. У Скопје очекуваме некаде октомври, ноември :)))

За Штип, уште не се знае :)))
--- надополнето: Jul 27, 2012 12:28 PM ---

А у Струмица да се надеваме дека ќе го има на AsterFest :)))
Планирате низ кината да го прикажувате или?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom