Место за секс во Битола и Пелагониски регион

Член од
23 јули 2020
Мислења
10
Поени од реакции
16
Некое место за секс во Битола и регионот?
 

Don Huan

Безнадежен Романтичар
Член од
12 јануари 2020
Мислења
156
Поени од реакции
196
На автопат меѓу битола и прилеп.
 

Vori

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
6.799
Поени од реакции
5.477
Мислам дека Ставро као Битолчанец може да придонесе предлози ....
 

Don Huan

Безнадежен Романтичар
Член од
12 јануари 2020
Мислења
156
Поени од реакции
196
Сигурно имат ама па и не е културно таква работа додека им се во куќите сопругот/сопругата.
Зависи за кој како. За Дарлинг очигледно е културно ;)
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.677
Поени од реакции
13.887
Mariovo... mesta za seks kolku ti dusa saka...plus seto toa moze da se i filmski zavrsi, a plus tamu imas i razni zivotinki kolku za promena i po nekoja dinja samonik zaboravena po megite, i veruvaj deka za filmot ke lapnes ubava para kako najgledan svetski pornic vo napustena priroda.
 
Член од
21 јули 2018
Мислења
2.191
Поени од реакции
4.150
Некое место за секс во Битола и регионот?
На патот накај Дихово од левата страна имаш неколку чикмаци, после на патот за на кај Цапари имаш една стреа каде што слегваш накај Братиндол и тука е перфекција, после на патот накај Грчка граница(после Кравари) имаш лево село се нарекува Оптичари и имаш неколку соодветни чикмаци за да се паркираш.

Ако сакаш во хотел си одиш како господин Молика и не се заебаваш со глупости
 
Член од
5 март 2018
Мислења
7.673
Поени од реакции
6.777
На патот накај Дихово од левата страна имаш неколку чикмаци, после на патот за на кај Цапари имаш една стреа каде што слегваш накај Братиндол и тука е перфекција, после на патот накај Грчка граница(после Кравари) имаш лево село се нарекува Оптичари и имаш неколку соодветни чикмаци за да се паркираш.

Ако сакаш во хотел си одиш како господин Молика и не се заебаваш со глупости
Јееее Џони бе Казанова не ти е равен :D
Мосто на вљубените го заборај :ROFLMAO:
 
На врв Bottom