Места во Грција каде има светла или рефлектори вперени во вода

Член од
3 март 2010
Мислења
646
Поени од реакции
408
Знам дека е чудно прашањево ама ако можи да наброите места каде има јако светло насочено кон водата, било од кафич или пристаниште
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Не ми е јасно која ти е целта на прашањево...
Имам јас телефон со блиц па може да ти светам во вода ако ти е за тоа.
 
Член од
3 март 2010
Мислења
646
Поени од реакции
408
Не ми е јасно која ти е целта на прашањево...
Имам јас телефон со блиц па може да ти светам во вода ако ти е за тоа.
не мора :vozbud: јас знаев дека на никој нема да му биди јасно, ај ке напишам зошто, сакам да одам на ноќен риболов на море па затоа прашувам, ако знај некој кај има место може да наведи без да ме испрашуваат зошто мора светло
 
Член од
7 јуни 2013
Мислења
158
Поени од реакции
85
Old train tunnel
Παλαιά σήραγγα τρένου

Имаат рефлектор насочен во морето, го палат секоја вечер. Малку бучно е, поготово викенди.

(https://www.google.com/maps/place/Old+train+tunnel/@40.0086652,22.5979791,397m/data=!3m1!1e3!4m12!1m6!3m5!1s0x13580a5ec059a037:0x783fd3e1c12b286d!2sCamping+Poseidon+Beach!8m2!3d40.0139839!4d22.5920997!3m4!1s0x13580a8a819af1f3:0x67f53ac183cce616!8m2!3d40.0082556!4d22.5986899)
 
Член од
3 март 2010
Мислења
646
Поени од реакции
408
Old train tunnel
Παλαιά σήραγγα τρένου

Имаат рефлектор насочен во морето, го палат секоја вечер. Малку бучно е, поготово викенди.

(https://www.google.com/maps/place/Old+train+tunnel/@40.0086652,22.5979791,397m/data=!3m1!1e3!4m12!1m6!3m5!1s0x13580a5ec059a037:0x783fd3e1c12b286d!2sCamping+Poseidon+Beach!8m2!3d40.0139839!4d22.5920997!3m4!1s0x13580a8a819af1f3:0x67f53ac183cce616!8m2!3d40.0082556!4d22.5986899)
фала за информацијата ама паралија не е добра дестинација за риболов, плитко е и нечиста вода има, па рибите ја избегаваат претежно, повеќе би ми одговарало некаде на краците, на јонско или на островите
 

Kajgana Shop

На врв Bottom