Медицински и стоматолошки факултет

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Збор два за Стратеска - анатомија и Драган биостатистика од постарите студенти на стоматолошки?
И тој од ПМФ што предава биофизика - Атанас (Станушевски ако не се лажам) ?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Збор два за Стратеска - анатомија и Драган биостатистика од постарите студенти на стоматолошки?
И тој од ПМФ што предава биофизика - Атанас (Станушевски ако не се лажам) ?
Танушевски, татко и е на другарка моја :) Вака супер е човекот кога одам кај нив, мирен, не многу зборлив ама за предавање појма неам :)
 
Член од
16 јуни 2011
Мислења
684
Поени од реакции
1.193
Танушевски, татко и е на другарка моја :) Вака супер е човекот кога одам кај нив, мирен, не многу зборлив ама за предавање појма неам :)
Мене ми кажаа дека е многу мирен на предавања :)
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Некој да не продава анатомски атлас?
 

Decoturf

Базинга
Член од
30 октомври 2010
Мислења
504
Поени од реакции
74
Збор два за Стратеска - анатомија и Драган биостатистика од постарите студенти на стоматолошки?
И тој од ПМФ што предава биофизика - Атанас (Станушевски ако не се лажам) ?
ох од кај да почнам за стратеска...јас сум медицинар нас повеќе не мачеа, ама вака ...жената е строга не е ѓавол како што зборат е сега не можеш да одиш ако не си спремен , ќе си го добиеш и ќе зажалиш што си се родил, затоа учи и не се замарај лоша ли е или не, кога ќе бидиш спремен кај и да се падниш ке положиш, и плус не е толку тешко за вас , се а на колоквиум немате припои на коски, ние и тие ги учевме и полагавме усно, јас полагав кај стратеска :vozbud:
 

Blackout

An emotional retard
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
451
Збор два за Стратеска - анатомија и Драган биостатистика од постарите студенти на стоматолошки?
И тој од ПМФ што предава биофизика - Атанас (Станушевски ако не се лажам) ?
За статистика не се замарај уопште. Сите ќе положите со минимален труд. Најверојатно најголемиот дел ке имате и десетки. Не си ја трошете енергијата на банални и непотребни работи оти ќе ви треба за понатаму.
 
Член од
16 јуни 2011
Мислења
684
Поени од реакции
1.193
Аиии Што им е се на медицинскиов што треба да се допишуват податоци на тоа електронското -.-
 

Decoturf

Базинга
Член од
30 октомври 2010
Мислења
504
Поени од реакции
74
Аиии Што им е се на медицинскиов што треба да се допишуват податоци на тоа електронското -.-
која година си , замисли јас каков бев коа ми кажаа дека треба се да се напише со сите 50 и кусур испити со оцена кај кој си полагал и датум бе, а да ен заборавам и поени за оенката колку имаш
 
Член од
17 септември 2011
Мислења
22
Поени од реакции
2
Јас сум кандидат за медицина но кој знае што ке биде :rolleyes: сите ми велат ке заманам со умот :confused: страв да те фатии бррррррррр
 

thekillagorilla

Мортус
Член од
20 февруари 2007
Мислења
610
Поени од реакции
12
Едно пиле ми кажа дека можно е да не се учи в Понеделник, колку е ова вистина некој знај? Ништо не пишува на web-страницава за то
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Едно пиле ми кажа дека можно е да не се учи в Понеделник, колку е ова вистина некој знај? Ништо не пишува на web-страницава за то
Грешно пиле, ќе се работи.
Нажалост...
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Мед. етика лесни ли тестови дава?
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Слабо некако оваа тема, а?

Јас погоре прашав нешто, не добив одговор, ама нвм. Сега имам друго прашање.

КОГА НИ ПОЧНУВА ЗИМСКИОТ РАСПУСТ НА НАС СТОМАТОЛОЗИТЕ (уствари дали воопшто го има?) :D
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Слабо некако оваа тема, а?

Јас погоре прашав нешто, не добив одговор, ама нвм. Сега имам друго прашање.

КОГА НИ ПОЧНУВА ЗИМСКИОТ РАСПУСТ НА НАС СТОМАТОЛОЗИТЕ (уствари дали воопшто го има?) :D
Чекај, распуст ?
Имаш само пауза од предавања од нова година се до јануарска испитна сесија, види од кој јануари ти е јануарска испитна сесија и кој испити треба да ги полагаш па пресметај си.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom