Машки фризури/интересни фризурчиња !!

Член од
4 август 2009
Мислења
75
Поени од реакции
3
Абе брат мавни си се 2 и да не се секираш,сабајле и лице и глава можеш во исто време да миеш,ја на пример летно време секогаш 2-3 ја шишам а инаку си правам една фризура од бекам.
Е овааа :) frz.jpg
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
Абе брат мавни си се 2 и да не се секираш,сабајле и лице и глава можеш во исто време да миеш,ја на пример летно време секогаш 2-3 ја шишам а инаку си правам една фризура од бекам.
Е овааа :)Прегледај го приврзокот 32597
e тука веќе се е јасно ја носев нешо како оваа 4 години средно и сеа у лето се бапнав кец нешо како ова подоле
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
znachi vaka , jas si imam zamisleno kako sakam .. da se strizham ama sakam da mi pokazhite slika , oti nigde ne mozham da najdam... :S Sakam da da istrizham kratko a od po stranite za nijansa da bide pokratko ... dajte nekoja slika i posle da ja prefrlam vo mob i da my pokazham na to frizerishteto :D
 
C

cige

Гостин
Овака си се мавнав 2ка пред една недела, лани зимото ја носев овака, сега пак почнав, и наредно време не планирам да сменам стил, ќе си го посетувам берберот на 3-4 недели, и покрај тоа што не треба да се замарам со гел најдобро ми стои пократка.
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.968
Поени од реакции
1.868
Овака си се мавнав 2ка пред една недела, лани зимото ја носев овака, сега пак почнав, и наредно време не планирам да сменам стил, ќе си го посетувам берберот на 3-4 недели, и покрај тоа што не треба да се замарам со гел најдобро ми стои пократка.
И јас летото се мавнав кец и не планирам да менвам фризура, нема подобро од кратка коса...
 
F

FuckYouAll

Гостин
Нема ништо подобро од двојче, јас од ко се мавнав така пред 3 години ја немам менато.:)
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.745
Поени од реакции
4.982
Нема ништо подобро од двојче, јас од ко се мавнав така пред 3 години ја немам менато.:)
Ок си е двојче , ама не е тоа фризура , двојче и кондураџија може да те стугне :pos:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.797
Ајде бе педерски фризури да ти ебам дури и кец на Бекам педерски изгледа....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom