Машки "Бели Мугри" - контра-тема за “Црвени деној“

Член од
10 мај 2005
Мислења
529
Поени од реакции
14
Женските, како што сите знаеме, ја исфрлаат нивната полова клетка преку крварење. Машките пак, како што сите знаеме, ги исфрлаат многуте нивни полови клетки на друг начин. Епа ај секогаш кога ќе исфрлат неколку такви, нека постираат тука. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
така треба да флодирам во оваа тема со постови :D не заебавајте после ке ме банираат :D :D :D
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Само едно ќе потенцирам - не е темпирано како кај жените ама сепак го има (во случај на недоволна ејакулација) :wink: :lol:

П.С. Ако не удирате чекичи онда менете почесто гаќи!!!!
 
Член од
10 мај 2005
Мислења
529
Поени од реакции
14
Gizo напиша:
така треба да флодирам во оваа тема со постови :D не заебавајте после ке ме банираат :D :D :D
Тоа и се бара од тебе тука. Пред се, ИСКРЕНОСТ :D
 
Член од
10 мај 2005
Мислења
529
Поени од реакции
14
Кој го смени насловот? Закон е, кај му текна...

Ова ми смрди на Macedalien. Поправете ме ако сум во грешка :D
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
SpAcE_c0wb0y напиша:
Кој го смени насловот? Закон е, кај му текна...

Ова ми смрди на Macedalien. Поправете ме ако сум во грешка :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Е ова баш ме интересира:)))
со посебно внимание би читала.. ние си кажавме за нас.. искрено и отворено без срамење..сега вие сте на ред :wink:
 
Член од
10 мај 2005
Мислења
529
Поени од реакции
14
Јас како основоположник на темава ќе го отворам и разговорот, ќе го скршам мразот :)

Прееска кај 7 беше последен пат, мислејќи на една другарка што ми се пушта без да знае дека имам женска :) :) :)
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
SpAcE_c0wb0y напиша:
Јас како основоположник на темава ќе го отворам и разговорот, ќе го скршам мразот :)

Прееска кај 7 беше последен пат, мислејќи на една другарка што ми се пушта без да знае дека имам женска :) :) :)
не дочекав денес да бидам сам, иначе тука е интернетов, да ги поживее господ хакерите за пасвордите :D
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
пошо знам како дркате.. мене ме интересира кај дркате и шо прајте со издрканото? :mrgreen:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
The`bItCh напиша:
пошо знам како дркате.. мене ме интересира кај дркате и шо прајте со издрканото? :mrgreen:
тоа дечко ти прашај си го
 
Член од
10 мај 2005
Мислења
529
Поени од реакции
14
Кога сум сам дома (како денес), дркам каде што сакам. Гледам да не ми фрли на под или на ѕид за да не се оптоварувам со чистење. Издрканото го бришам со тоалетна хартија, отворам врата од балкон околу пола саат и после тоа прскам парфем у собата и се е ок. :)
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
SpAcE_c0wb0y напиша:
Кога сум сам дома (како денес), дркам каде што сакам. Гледам да не ми фрли на под или на ѕид за да не се оптоварувам со чистење. Издрканото го бришам со тоалетна хартија, отворам врата од балкон околу пола саат и после тоа прскам парфем у собата и се е ок. :)
зашто пушташ парфем?
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Фала мало:)))
гижо мислам дека ова од малово е доволно.. ама да знајш дека утре ќе го седнам на пристаниште и додека чекаме маратонците да пристигнат на целта ќе го прашвам се шо ќе ми дојт на памет :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom