Машките мастурбираат на било која девојка?!

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од LustForLife, 13 март 2018.

 1. Agda Beata

  Agda Beata (A)

  Член од:
  12 февруари 2014
  Мислења:
  4.907
  Допаѓања:
  12.982
  Да, затоа шо ќе го ебам брат му и ќе испаднам на купаќи у град следниот ден.


  Не брзај да осудуваш народ.
   
  На bijons му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  23.080
  Допаѓања:
  27.514
  Голема работа оти дркал на другарките.
  И ти затоа ќе го ебеш брат му?
  А не затоа што сакаш?
  lol

  За купаќите, е шупак.
   
  На Ultracasual, VardarVoSrceto и Epsilon им се допаѓа ова.
 3. Астера

  Астера

  Член од:
  17 ноември 2014
  Мислења:
  305
  Допаѓања:
  447
  Се дур дрка на жена му нема гајле. Ако престане подразмисли можда почнал да ја чука. Иначе нема врска, ја константо си дркам на шимејли, се дешава. Му треба нешто на дечкото да го вози појако.
   
  На A__ му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Agda Beata

  Agda Beata (A)

  Член од:
  12 февруари 2014
  Мислења:
  4.907
  Допаѓања:
  12.982
  Хипотетичка ситуација. Инаку неам мака, другарките ми се грди и дебели феминистки. Ако дрка на нив ќе му се смеам.
   
 5. Makaron

  Makaron КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!

  Член од:
  16 јули 2014
  Мислења:
  5.526
  Допаѓања:
  9.688
  Значит глуп е муабетот едноставно, мастурбацијата е дел од интимата, интимата е дел од врската, како може да биде нормално да го мава на други жени, не ми е јасно, дел од врската и интимата ја препушта на други личности.
   
 6. Del Boy

  Del Boy

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  6.680
  Допаѓања:
  13.308
  А шо ти менува ствар дали е на другарки или на некои шо не ги познава? Самото тоа шо дрка на други е показател дека во првата прилика ќе го набуте некаде, а неверството е неверство без разлика со која. Барем според мене иста тежина има.
   
 7. chef_cook

  chef_cook

  Член од:
  25 октомври 2011
  Мислења:
  591
  Допаѓања:
  572
  Сите машки дркаат. Као деца сите сме дркале на мајки/сестри на другари ! И јас сум дркал на женски и жени на другари.Ми се дешавало да им отидеме или да ни дојдат на гости,и да бегам у ВЦ за да си го издркам од што ме напалила дотичната.Природен нагон е тоа,неможеш да го контролираш.можеш само да го усмериш,т.е или да го дркаш или да и бараш г`з.
  Сестра и на женска ми е многу јака,ми се дешавало уз време на секс да размислувам на нејзе.Грев е,ама шо да праам.
  Јас мислам дека со дечко ти треба да се издигнете на едно ниво погоре,и да се препуштите на свингерај,ем волкот сит ем овците на број.
   
  На Mikja, A__ и Beric Dondarrion им се допаѓа ова.
 8. robertmkd

  robertmkd

  Член од:
  2 октомври 2015
  Мислења:
  79
  Допаѓања:
  42
  штом не сака да ставаш слики разголени по нет значи те сака искрено, а тоа што си го мафта на други НИКОГАШ ама баш НИКОГАШ нема да најдеш МАЖ што нема да си го мафта на други. Тоа е нормална работа.

  ПС. Малце претеруваш со "факкин булшит, опен мајндд ме контаашшш?... Само мој поглед :D

  И на крај краева, океј е да си го мафта и ти да си ја миксаш на друг, лошо е ако некоја навистина му го издрка или некој ако ти ја измикса... иф ју ноу ват ај мин...
  Пис аут
   
  На Mikja и chef_cook им се допаѓа ова.
 9. HEKOJ

  HEKOJ

  Член од:
  16 јануари 2013
  Мислења:
  957
  Допаѓања:
  879
  Абе само две правила има за да контролираш маж, да не го оставаш со полни мадина и празен стомак, и уште не ги научивте...
   
  На rapt, Dimitar171, Epsilon и уште 4 други им се допаѓа ова.
 10. LordDragonII

  LordDragonII Dr.Strangelove

  Член од:
  15 август 2008
  Мислења:
  9.837
  Допаѓања:
  4.581
  Маструнбанцјата е западњачка, сатанска работа.
   
  Последно уредено: 13 март 2018
  Ska Maniac, Mikja, Љубовен Каскадер и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. smihajlo

  smihajlo Superposition, Relentless

  Член од:
  11 август 2010
  Мислења:
  2.982
  Допаѓања:
  3.290
  Во врска со дечково/маж? не мислам дека е којзнае што да мастурбира на твои другарки само не се океј двојни стандарди т.е да ти го ускратува тоа право тебе.

  Од друга страна ако ептен ти пречи треба да му укажеш дека не е океј и да најдете заеднички јазик или да си бараш друг партнер со кој ке имате повеќе разбирање т.е ист поглед кон светот.

  П.С Зезната работа е инстаграмот. Од една страна ми се ебат манекенки од друга страна сите без исклучок вежбааат некои боречки вештини и си викам ај заеби :pos::pos::pos:

  П.С2 Има еден куп искушенија на социјалниве мрежи, особено на инстаграм супер модели/фитнес девојки/провокативни другарки.

  Лесно е да си набиеш комплекси и да се споредуваш со нив. Мене ако ме прашаш најдобра одлука е да си го избришеш инстаграм профилот.
   
 12. Almeida

  Almeida мрачна сила

  Член од:
  15 февруари 2015
  Мислења:
  4.737
  Допаѓања:
  9.464
  Фали една тема "инстаграм ѕвезди" на форумов.
  Не знаеме на кое ниво се дотичните ликови кои и се конкуренција на засегнатата...или можеби се работи за некој фетиш, плавуша, црна....нешто дистинктивно што она го нема.
   
 13. курајбер

  курајбер млад, потентен

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  10.885
  Допаѓања:
  10.221
  порано, многу одамна имаше hi5 ѕвезди, мислам дека истите дрољи ќе се вртат, само малце подостарени и опаднати.
   
  На Џонтра Волта му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Мацо_Д()

  Мацо_Д() Бизнисмен

  Член од:
  23 ноември 2015
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  52
  Аман бре луѓе! До таму ли го дотеравте муабетот?

  „За вкусовите не се разговара“.

  Старо правило, за вистинските џентлмени.
   
 15. Љубовен Каскадер

  Љубовен Каскадер fekalija

  Член од:
  28 декември 2011
  Мислења:
  4.324
  Допаѓања:
  6.148
  mn e gej da drkas
   
  На Lu5, Spiegel и Beric Dondarrion им се допаѓа ова.

Сподели преку: