Машински Факултет

Дискусија во форумот 'Образование' започната од DimceY, 30 август 2008.

 1. moto--

  moto--

  Член од:
  30 ноември 2014
  Мислења:
  48
  Допаѓања:
  2
  Може да пишете ( може и во пп ) број од професор по математика. Не е битна локација.
   

Сподели преку: