"Мачиња" на Еуро 2024

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
3.043
Поени од реакции
11.933
Овие па Хрватска само чекаат некој спортски настан за да идат да се рекламираат. Курвички. Како секоја година една иста слика да се споделува, до толку се еднакви.
 
Член од
22 февруари 2024
Мислења
885
Поени од реакции
2.844
Чекам Србинките денеска да се покажат за да фрлам мерак и да плакнам очи .
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.512
Поени од реакции
4.286
Гледај ја оваа од дојчланд бе, женска верзија од Мануел Ноер :pos:
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.288
Поени од реакции
16.763
Член од
10 јули 2018
Мислења
1.369
Поени од реакции
2.175
Е ова е пјур автохтон ген кај сосеткиве. Одма се познава разлика.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: A__

Kajgana Shop

На врв Bottom