Мац)) не е тенк! ЈАС сум тенК!!!

Статус
Затворена за нови мислења.

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
787
Ми се фура Мац тенкаш дека ми бил ц ц ц
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom