Матура

D

DAoliHVAR

Гостин
Добив 1 по математика, се мислам дали да поднесам приговор? Помош?
pa mozes
kosta 1500 mislam, i ako ti go prifatat ti gi vrakjaat parite.
ne e na odmet da se proba, bar za kec. bratucetka mi pred 4 godini dobi 1 angliski i podnese prigovor ama nejze ne i go prifatija
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Мене дали ќе ми го прифатат? Погрешен код ми дадеа, на друго име сум го решавал цело време тестот. Не е до мене грешката.
 
Член од
9 август 2014
Мислења
423
Поени од реакции
993
Математика 5-ка од колку почнуваше?
 
M

MysteryMan23

Гостин
Луѓе иам 3 предмети положено а еден не, ќе може ли да зеам диплома со училишна матура или ќе мора да преполагам?
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Луѓе иам 3 предмети положено а еден не, ќе може ли да зеам диплома со училишна матура или ќе мора да преполагам?
Ќе мора и тој предмет да го положиш во август.
 
Член од
10 јуни 2015
Мислења
11
Поени од реакции
0
abe znam i kaj mene ima skolski pominat so 0.73 pa toa se nerviram a tuka nekade imavme napisano so nego, a nikade ne pisuva od kolku poeni pocnuva 2 od kolku 3 od kolku 4 od kolku 5.... a od druga strana podnesuvaj prigovor ne znaes za sto...
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Еве и јас поднесов приговор, приговор на слепо каде немаш ни пристап до твој тест. Битно они да проверат да немат грешка (а знаеш дека е нивна грешка) и тоа те кошта 1000 денари. Сепак ВМРО никогаш не греши,така да џабе ојдени пари.:)
 

nkL

The Creator
Член од
20 декември 2013
Мислења
34
Поени од реакции
7
Еве и јас поднесов приговор, приговор на слепо каде немаш ни пристап до твој тест. Битно они да проверат да немат грешка (а знаеш дека е нивна грешка) и тоа те кошта 1000 денари. Сепак ВМРО никогаш не греши,така да џабе ојдени пари.:)
Нели ти ѓи враќаат парите ако ти го прифатат приговорот?
 
Член од
10 јуни 2015
Мислења
7
Поени од реакции
4
Да не знае некој кога се вторите полагања на матурата?
 

Amaterasu

123123113
Член од
17 април 2012
Мислења
1.139
Поени од реакции
1.078
Дали резултатите од приговорите ќе бидат поставени онлајн ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom