Матура

/МIRЧ3_МкД\

Временски патник
Член од
7 март 2012
Мислења
380
Поени од реакции
102
За романтизмот?
da, verojatno ke treba malce da ja skratam , deka imam okolu 510 zbora ama najmalce vazno.

Posle matura odman ja stavam na prodazba , za cenata ke bidete izvesteni :icon_mrgr:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Кажете ја темата за утре бе АЛООО ? ???
„Чаирска романтика“.
--- надополнето: 8 јуни 2012 во 20:28 ---
Јас дојдов до заклучок дека е фејк и си ја завршив работата... И ќе стојам зад тој заклучок додека некој не докаже навистина дека е тој вистинскиот...(ама сега тешко бидејчи е офф)

Доколку сакаш да споделиш нешто сподели го со другите не ги малтретирај .... јас си ја завршив мојата матура пред 3 години..

Код:
http://www.downforeveryoneorjustme.com/85.30.95.68
Возраст: 32, пред 3 години матура... импресивно. Елвис?
 
Член од
24 март 2012
Мислења
137
Поени од реакции
119
Ај сега пишете кај ќе одите на факултет :P
И со среќа утре...
:cool:
 
Член од
8 јуни 2012
Мислења
3
Поени од реакции
0
„Чаирска романтика“.
--- надополнето: 8 јуни 2012 во 20:28 ---


Возраст: 32, пред 3 години матура... импресивно. Елвис?
Во овој свет можеш да бираш што сакаш да бидеш, колку години да имаш, боја на очи, градба на тело... Затоа неверувај во све што ќе видиш...
 
Член од
16 септември 2011
Мислења
36
Поени од реакции
3
еден од членовите почна да лајкува... изгледа само него ќе му го пратам клучот.........
учете си вие другите... :):):)
Знаеш како навистина претера, дај престани тука да лажеш на никого не му е дојдено со тебе да се расправа, ПРЕКИНИ со твоите глупости, и што ако добиеш 500 лајкови? Македонија да не стане твоја? Претера и стана досаден. ;) :sick: :sick::sick:
 

Fiend

смут џезер
Член од
29 март 2012
Мислења
947
Поени од реакции
1.074
значи сега јас бирам дали да пишувам на слободната тема што е за тунелот,или за есејот така ? или мора и за 2те да се пишува?
 

Epics™

Академски граѓанин
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.590
Поени од реакции
3.891
значи сега јас бирам дали да пишувам на слободната тема што е за тунелот,или за есејот така ? или мора и за 2те да се пишува?
Ти си бираш.
 

Hermanita..

фармацевт
Член од
13 јули 2008
Мислења
10
Поени од реакции
1
kako mozesh kluch da ni dadesh?? kluchot moze da bide dostapen posle polaganjeto..aj da kazeshe deka testovite kje ni gi dadesh ama kluchot...
 
Член од
2 јуни 2012
Мислења
42
Поени од реакции
7
И да ги имаш одговорите попрво би учел отколку да сегам ми се допаѓа на сите твои мислења..:notworthy:
А ако вистина ги имаш и не ги споделуваш со нас навистина не си фер.. Сите сме под стрес за ова тој лајкој собира (n)(n)(n)(n)(n)
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
еден од членовите почна да лајкува... изгледа само него ќе му го пратам клучот.........
учете си вие другите... :):):)
другар за полуматура не полагате уживај малце.. ке дојт и твоето време ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom