Матура

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
1.989
Поени од реакции
3.785
Биологија беше ептен тежок...
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.428
Поени од реакции
6.062
Јас избрав бизнис и англиски,а планирам на ФИНКИ. Ако ме примат чудо. :D
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.980
Поени од реакции
48.207
Примaaт мнoгу студенти. Акo не нa еден, нa друг смер сигурнo ќе те примaт.
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.705
Поени од реакции
1.616
Факултет за безбедност,некој ? :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom