Матура

Член од
4 март 2013
Мислења
39
Поени од реакции
3
jas pisuvav voved, posle pisuvav za i posle pisuvav protiv i vo zaklucokot mi tekna na ona pravilono deka ako prvo e za togas zaklucok pisuvas protiv neli, i napisav deka sum protiv hahaha
Досега скоро сите што ги прашав пишувале со за и против. Ваљда нема сите да ја имаме утнато :P
 
Член од
14 јуни 2015
Мислења
11
Поени од реакции
2
Во задачата мислам беше поставено да пишуваме за ИЛИ против. Требаше да одбереме едно и за тоа да пишуваме. Бар така кај нас се пишуваше. o_O[DOUBLEPOST=1434390491][/DOUBLEPOST]
biznis na 19 da ne ima nekoj da polaga ?
Јааас
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
1.989
Поени од реакции
3.786
Биологија некој да не полага?
 
Член од
20 мај 2015
Мислења
21
Поени од реакции
7
Бизнис прирачникот некој да не знај како изгледа? Оти во просветно дело продавницата во големина е ко книга A4формат а има околу 100страни мислам....дали е овај ?
 
Член од
14 јуни 2015
Мислења
11
Поени од реакции
2
Бизнис прирачникот некој да не знај како изгледа? Оти во просветно дело продавницата во големина е ко книга A4формат а има околу 100страни мислам....дали е овај ?
Скрипта од 100 страни,да.
 
Член од
4 јуни 2015
Мислења
226
Поени од реакции
205
Англиски имаше два тескта кои требаше да се пишуваат, едниот е e-mail(носи 15 бода) и другиот за училишниот магазин за или проив (20 бода)
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.445
Поени од реакции
6.082
И јас сум бизнис, ама лесно ќе биде изгледа.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.445
Поени од реакции
6.082
Ги имам прашањата бизнис, кој е заинтересиран нека ми се обрати во ПП и ќе ги пуштам под услов да ги одговори па да ми ги прати одговорени. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom