Матура

Член од
21 мај 2010
Мислења
70
Поени од реакции
29
Внесените податоци не се пронајдени. Ве молиме, обидете се повторно.

Лееее аман векјее
 
Член од
21 март 2013
Мислења
379
Поени од реакции
1.080
Има една школска сега ми пиша. На цел клас резултатите ги проверувала, од љубопитност и од досада.:tapp:
Ако ви кочи страната од вакви недоносени ви кочи.
 
2

~2A

Гостин
Има една школска сега ми пиша. На цел клас резултатите ги проверувала, од љубопитност и од досада.:tapp:
Ако ви кочи страната од вакви недоносени ви кочи.
Епа ко е таква работата, кажи и да и го... еднаш. ;) (ако е уба)


;)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Има една школска сега ми пиша. На цел клас резултатите ги проверувала, од љубопитност и од досада.:tapp:
Ако ви кочи страната од вакви недоносени ви кочи.
не е таа крива, криви се дегените што и дале матичен.
 
D

Drima94

Гостин
да не знајте кога ќе го прикачат клучот за да знајме шо имаме згрешено ?
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.594
Поени од реакции
43.173
македонски јазик и литература - 5 - 92,44
англиски јазик - 4 - 81,99
Добро е ајде. :D Само ако може некој да ми каже од каде до каде се движат процентите за оценките? :)
 
Член од
30 октомври 2010
Мислења
919
Поени од реакции
907
Кафана коа ќе прајме? :pos:

По договор може у перцентили да го мериме испиениот алкохол :D
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
795
Поени од реакции
375
Две четвори !!!!! :vozbud: Супер !
македонски јазик и литература 4 83,12 перцентили
англиски јазик 4 71,85 перцентили
 

Kajgana Shop

На врв Bottom