Матија Пауноски - Охрид

marijanag

insurance menager
Член од
9 април 2009
Мислења
14
Поени од реакции
0
Ajde da ozboruvame malku...
Mi tekna na Matija!:baeh:
Jas sum protiv....:pos2:
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Ajde da ozboruvame malku...
Mi tekna na Matija!:baeh:
Jas sum protiv....:pos2:
Па наведи причини зошто си против ако сакаш некој да постира на темата, поттикни ги малку форумџииве..
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.357
Поени од реакции
25.051
Зошто против? Затоа што помогнала на безброј луѓе низ светот?
Ги лечела од разно разни болести за кои не можеле да најдат лек?
 

marijanag

insurance menager
Член од
9 април 2009
Мислења
14
Поени од реакции
0
bas me interesira na koj pomognala...ama so validna medicinska dokumentacija..
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Искрено оваа жена многу ме плаши кога и да ја видам на улица, ама таа сепак е квалитетна и има помогнато на многу луѓе во врска со разни болести. Така да не гледам причина зошто да ја озборуваме жената... добро стварно малку се облеквит и шминкат чудно,ама нејзин стил кој го сака ок,кој не нека не го сака.
А за шо си против уствари?
bas me interesira na koj pomognala...ama so validna medicinska dokumentacija..
Епа шо го бараш ова од нас. Еве ќе ти кажам јас, тетка ми има отидено таму имаше мигрена и еве ја сега ниту глава ја боли ниту ништо и даде некаков си чај шознам јас. А тебе ако толку те интересира да си појш кај неа лично и да си ја прашаш ние не сме овде некои за да ја правдаме или да ја грдиме.
 

marijanag

insurance menager
Член од
9 април 2009
Мислења
14
Поени од реакции
0
to sto mi e antipaticna e nejzin problem ama to sto eden isti planinski caj go prodava za 5o evra i so istiot leci carcinom, dijabet, krven pritisok, zgolemuva imunitet, slabee, po potreba debeli......toa veke e problem na policijata
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.357
Поени од реакции
25.051
bas me interesira na koj pomognala...ama so validna medicinska dokumentacija..
А медицинска документација за што ти треба? Не е доктор, треварка е.
to sto mi e antipaticna e nejzin problem ama to sto eden isti planinski caj go prodava za 5o evra i so istiot leci carcinom, dijabet, krven pritisok, zgolemuva imunitet, slabee, po potreba debeli......toa veke e problem na policijata
Еден исти чај?
Прво запознај се со нејзините продукти, тоа што ќе ги продава за пари нормално дека ќе ги продава лековите.
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
to sto mi e antipaticna e nejzin problem ama to sto eden isti planinski caj go prodava za 5o evra i so istiot leci carcinom, dijabet, krven pritisok, zgolemuva imunitet, slabee, po potreba debeli......toa veke e problem na policijata
Па оди пријави ја де. Таа не продава отрови, таа продава чаеви. Ако толку не веруваш во нејзиниото лечење твој проблем.
Исто како сега да пријавиш некој бајач шо лечи од уплав зошто лечит и полудени и нормални деца.
Ако никој не ти има кажано за неа оди распрашај се.
А од каде си толку сигурна дека нејзините чаеви се исти. Или ги позна по пакувањето? Ма ајде молимте нема смисла ова стварно.
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
to sto mi e antipaticna e nejzin problem ama to sto eden isti planinski caj go prodava za 5o evra i so istiot leci carcinom, dijabet, krven pritisok, zgolemuva imunitet, slabee, po potreba debeli......toa veke e problem na policijata
А не твој. Уосталом, ако си толку против и пријави ја со ова образложение. Баш ме интересира реакцијата на синиве капчиња.:)
 

marijanag

insurance menager
Член од
9 април 2009
Мислења
14
Поени од реакции
0
medicinska dokumentacija na tie so gi izlecila..
i mnogu mi e zal sto lugeto se lazat so ovie raboti ama toa e mentalitet nas.. inaku zapoznaena sum mn dobro so nejzinite produkti.
ist caj poinakva nalepnica:pos2:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.357
Поени од реакции
25.051
medicinska dokumentacija na tie so gi izlecila..
i mnogu mi e zal sto lugeto se lazat so ovie raboti ama toa e mentalitet nas.. inaku zapoznaena sum mn dobro so nejzinite produkti.
ist caj poinakva nalepnica:pos2:
Чив менталитет? Македонски?
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
medicinska dokumentacija na tie so gi izlecila..
i mnogu mi e zal sto lugeto se lazat so ovie raboti ama toa e mentalitet nas.. inaku zapoznaena sum mn dobro so nejzinite produkti.
ist caj poinakva nalepnica:pos2:
А шо се замараш толку за другите. Убо кажа џимеј, не се лечат кај доктор, туку кај треварка.
Ти ако сакаш не и верувај, јас ќе и верувам.. дан сакаш сеа и да ја викнам тетка ми да се запознајте лично па да те увери? Или и нејзе ќе и бараш доказ дека стварно имала мигрена?
 

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
medicinska dokumentacija na tie so gi izlecila..
i mnogu mi e zal sto lugeto se lazat so ovie raboti ama toa e mentalitet nas.. inaku zapoznaena sum mn dobro so nejzinite produkti.
ist caj poinakva nalepnica:pos2:
Си пробала некогаш од нејзините продукти?
Не гледам никаква потреба од негативни дискусии овде, ако не и` веруваш-немој и немораш. Не си приморана.
:smir:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.291
Поени од реакции
45.797
Aко “смеењето е здравје’’ или го “продолжува животот’’ како и да е, и јас можам да влезам во нејзина листа на успешно лечени.
У несвест паѓав порано кога ќе ја начекав на ТВ :))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom