Математика (експерименти, видеа, забава, вести итн)

Дискусија во форумот 'Наука и технологија' започната од StefusRefus, 24 мај 2018.

 1. StefusRefus

  StefusRefus

  Член од:
  20 јули 2016
  Мислења:
  2.607
  Допаѓања:
  1.110
  Проверив нема тема за Математика и после 15-20 години постоење на форумов...
  Еве случајно забавно видеа што го најдов на јутјуб.
   
  atix, Vori, Krstev и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. staycalm

  staycalm Lets explore some shit

  Член од:
  12 јануари 2013
  Мислења:
  1.974
  Допаѓања:
  1.302
  just no.
   

Сподели преку: